minimonisek minimonisek komentáře u knih

Sedm strašidelných příběhů Sedm strašidelných příběhů Brian Jacques

Tak na tuhle knihu jsem narazila náhodou v jednom výprodeji a mile mě překvapila, příběhy jsou zajímavé. Nejvíc se mi líbil první příběh, ale všechny mají něco do sebe.

22.07.2015 4 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Skvělá kniha s překvapivým závěrem. Autorka barvitě vykresluje vztahy mezi lidmi, což knize dodává šmrnc. Rozhodně si tuto knihu ještě přečtu. Bavila mě.

20.07.2015 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Jedna z nejlepších knich ze Stop hrůz. Má zajímavou zápletku, dobře se čte a nakonec tedy až na pár obětí skončí dobře. Čtu ji už poněkolikáté a stále mě baví.

14.07.2015 4 z 5

Městské legendy se mi líbily. Některé jsem slyšela poprvé, což mě překvapilo. Jiné pro mě naopak byly známé. Sbírka je zajímavá.

14.07.2015 3 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Další skvělá kniha této autorky. Moc se mi líbila. Autorka mě vždy něčím překvapí. Rozhodně si knihu ještě někdy přečtu.

13.07.2015 5 z 5

Zločin na sněhu Zločin na sněhu Carolyn Keene

Knížka je určena pro náctileté čtenáře, ale i tak se mi líbila. Je to taková oddechovka s kriminální zápletkou. Čtu ji již po několikáté.

28.06.2015 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Skvělá kniha, moc mě bavila. Určitě se k ní v budoucnu znovu vrátím. Těším se na další díly.

28.06.2015 5 z 5

Vražedné cédéčko Vražedné cédéčko Peter James

Skvělá detektivka, jen některé pasáže byly trochu rozvláčnější. Člověk ví, kdo je pachatelem již ze začátku a sleduje, jak se k němu dopracovává policie.

23.06.2015 3 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Knížka se mi líbila, námět je zajímavý. Líbí se mi přechod z dospívání hlavní hrdinky k cestování v čase. Je to nenásilné a člověk se touží neustále dozvědět, co bude dál. Autor měl skvělý nápad.

23.06.2015 3 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Kniha mě bavila, vůbec jsem netušila v kom může Cyrus být. Závěr byl překvapivý.

23.06.2015 4 z 5

Smečka dědiců Smečka dědiců Gaby Hauptmann

Skvělá knížka ukazující osudy několika rodin, jejichž vztahy se mezi sebou prolínají. Trochu jsem litovala Anna, jak se jeho dcery nakonec vybarvily. Příjemné počtení, bavilo mě to. Kniha mě neustále překvapovala nějakými zvraty.

01.06.2015 4 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Kniha mě bavila stejně jako první díl. Připomíná mi trochu sérii Stopy hrůzy. Příjemné počtení.

01.06.2015 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha se mi moc líbila, námět byl dobře zpracovaný a jde zase o něco jiného, než jsem dosud četla. Druhý díl si rozhodně přečtu.

24.05.2015 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Skvělá a zajímavá knížka, připomíná mi jeden film, který jsem kdysi viděla. Jsem zvědavá na pokračování.

18.05.2015 4 z 5

Zlověstná mračna nad Dark Hillem Zlověstná mračna nad Dark Hillem Mareike Berger (p)

Příjemná oddychovka, jen mi chvílemi vadilo, jak hlavní hrdinka pořád omdlévala. Jinak příjemné počtení.

09.05.2015 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knihu jsem dostala jako dárek, viděla jsem i film a ten se mi líbil víc. V knize mě chybí napětí mezi Clary a Jacem. Celý děj mi příjde v jedné rovině, žádné moc velké výkyvy, což je škoda.

04.05.2015 3 z 5

S Gastonem za Gastonem S Gastonem za Gastonem Karolína Becková

Kniha je oddechovka, příběh se mi docela líbil i když je ze soudku červené knihovny. Knihu jsem měla rychle přečtenou.

26.04.2015 3 z 5

Strašidlo na Holygochu Strašidlo na Holygochu Peter Lennox

Tato kniha je oddychovka, trochu se mi ze začátku pletly postavy, bylo jich tam najednou trochu moc. Pokud chcete knihu s propracovanějším dějem radši šáhněte po jiné.

18.04.2015 2 z 5

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Na knihu jsem se těšila, ale nemohla jsem se do ní nějak začíst. Povedlo se mi to pořádně až ke konci. Čekala jsem trochu něco jiného.

17.04.2015 3 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Kniha mě až tak moc nezaujala, čekala jsem, že děj bude trochu svižnější. Nicméně jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

12.04.2015 3 z 5