MiLuka78

Příběh lvice ElsyPříběh lvice ElsyJoy Adamson

Knihy o zvířatech - a ještě víc ty autobiografické vždy vyžadují zásoby papírových kapesníčků. Elsa je nesmrtelná.

06.12.2019

Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho životaFreddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho životaLesley-Ann Jones

Knihu jsem hltala od začátku do konce. Chvíli se smála, chvíli žasla a ke konci už jen plakala. Opravdu krásně napsáno, poutavě, zajímavě a dojemně. Tak, jak by si náš milovaný Freddie opravdu zasloužil.

22.04.2019

Sluneční znameníSluneční znameníL. Goodman (pseudonym)

Linda je přes astrologii profík. Jakmile se jednou začtete do jejích knih - už nemůžete přestat, je to návykové. Já se také zdráhala uvěřit - jsem totiž Kozoroh, realista. Ale jakmile jsem v jejím popisu povah znamení poznala sebe, tu kamaráda, tam kamarádku a občas i někoho z rodiny, musela jsem se tomu smát. Těžko by to někdo popsal lépe. Díky, Lindo, že jsi mě naučila lépe porozumět těm všem Pannám, Štírům, Rakům a Lvům, které tolik miluji. Teď už vím aspoň proč.

06.12.2019

Ptáci v trníPtáci v trníColleen McCullough

Ano, krásná kniha. Také ji miluji. Ale krásná je do té doby, než zjistíte, že na prvním místě je sice Ralphova velká láska - ale k nikomu menšímu, než je BŮH sám. S tím se nemůže měřit ani ta sladká Maggie. Jak sladkobolné.

06.12.2019

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopisFreddie Mercury: Ilustrovaný životopisAlfonso Casas

Krásně napsáno. Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Stručné a jasné informace, nádherné obrázky. Mohu jen doporučit.

08.03.2020

Freddie MercuryFreddie MercuryPeter Freestone

Jsem šťastný vlastník této knihy - co mám dodat k vyprávění muže, který znal Freddieho dlouhých 12 let, byl mu nejblíže, jak v pracovním, tak i osobním životě, žil s ním pod jednou střechou a cestoval po celém světě. Dokonalé, poutavé, dojemné, autentické a nezapomenutelné. Pro mě je tato kniha č. 2, hned za mou milovanou Mercury and Me. TOP.

Queen - neznámá historieQueen - neznámá historiePeter Hince

Peter Hince je u mě králem satiry a nadsázky - jeho vyprávění o Queen je zajímavé, poutavé a hlavně k popukání zábavné ! Knihu jsem hltala po stranách a byla moc smutné, když tato jízda skončila. Určitě bych zařadila mezi první 3 TOPY o Queen.

04.12.2019

Freddie Mercury - The King of QueenFreddie Mercury - The King of QueenLaura Jackson

Freddie si uměl užívat života. Byl to král nejen hudby, ale i sexu a chvilkových avantýr. Za svůj krátký život jich měl stovky - všichni ho chtěli a všichni ho milovali. Nejvíc jsem se pobavila právě nad líčením některých jeho sexuálních zážitků. Ale když jste Rockový král, můžete dělat cokoliv. AMEN.

04.12.2019

Znamení láskyZnamení láskyL. Goodman (pseudonym)

Ještě více o našich láskách - ještě více odkrytých tajemství, proč nás někdo tolik přitahuje a my jeho. Už bude méně kvadratur a více trigonů. Více štěstí a lásky pro všechny.

06.12.2019

Znamení vztahůZnamení vztahůL. Goodman (pseudonym)

Další skvělý kousek od fenomenální Lindy. Už vím, proč Panna miluje Kozoroha, Štír Rybu a Beran Lva. Proč si nebudu nikdy rozumět s Beranem a proč mi Váhy přijdou tak divné. Vše do sebe zapadlo. Je to jako skládačka. PERFEKTNÍ.

Sylvester StalloneSylvester StallonePeter Haller

Rocky nikdy nezklame. Slyho miluji od svých 13 let, kdy jsem poprvé uviděla v televizi jeho božské tělo a nádherně smutné oči. Je to silná osobnost fyzicky i duševně. A takových mužů, hodných obdivu, je dnes již velmi málo. Jen čtěte, určitě dostane i vás...

15.01.2020

Queen: Jak to začaloQueen: Jak to začaloJacky Gunn

Kniha se mi čte moc krásně - hned napoprvé jsem zhltla celých 100 stránek. Zajímavé a poutavé.

20.02.2020