Freddie Mercury - The King of Queen

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Fascinující životopis, který byl při svém prvním vydání ve Spojených státech kladně přijat nejen fanoušky, ale i zbývajícími členy kapely Queen. Známá hudební publicistka se v knize zabývá nejen okázalým veřejným vystupováním tohoto charismatického zpěváka a frontmana jedné z nejslavnějších skupin všech dob, ale také méně známými stránkami jeho osobnosti – zábavností, vstřícností, loajalitou či štědrostí na straně jedné, a opakujícími se excesy vyplývajícími z nadměrného užívání kokainu na straně druhé. Kniha obsahuje také dosud nezveřejněné intimní vzpomínky těch, kteří zpěváka dobře znali – Tima Rice, Richarda Bransona nebo Cliffa Richarda....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/189479/freddie-mercury-the-king-of-queen-189479.jpg 4.514
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Freddie Mercury - The King of Queen

Přidat komentář
Natyna3
včera

První životopisná kniha, kterou jsem četla. Velmi mě bavila a byla čtivá. Hezký vykreslovala Freddieho charakter. Škoda, že se tolik nevěnoval ostatním členům kapely. Celkově ve mně zůstal velmi dobrý dojem a chtěla bych si přečíst i další příběhy zajímavých osobností. Freddie byl velmi zajímavý, komplikovaný člověk s velkým srdcem.

dontbullshitme
20. února

Přijde mi, že se v ní, některé věci opakují pořád dokola (životopisy moc nečtu, možná je to tedy běžné), ale jinak určitě stojí za přečtení. :)

Štítky

hudba Freddie Mercury, 1946-1991

Autor a jeho další knihy

Laura Jackson

Laura Jackson
britská, 1959

Kniha Freddie Mercury - The King of Queen je:

v Právě čtených3x
v Přečtených19x
v Čtenářské výzvě6x
v Doporučených3x
v Knihotéce12x
v Chystám se číst13x
v Chci si koupit8x
v dalších seznamech2x