Znamení lásky

Znamení lásky

Kniha od autorky bestsellerů Sluneční znamení, Hvězdná znamení a Znamení vztahů. Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálním vyhlášením síly lásky. Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším - od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho partnera. V každém aspektu partnerského vztahu nabízí kniha Znamení lásky praktickou radu, jak lze otevřít komunikační kanály, jejichž prostřednictvím je možno dosáhnout vzájemné důvěry a štěstí, po nichž všichni tak toužíme....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32465/znameni-lasky-32465.jpg 4.837

Linda Goodman (1978)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Jota, Nakladatelství MP (Mikuláš Procházka)

Veth

Pro lidi co mají rádi astrologii, tak dobrá kniha i s trochou humoru.

Luccy78
27.10.2017

Zajímavě podaná kniha, dobře se četla. Není psaná negativně, spíše obráceně. Přestože se dvě sluneční znamení k sobě extra nehodí, z knihy lze víceméně chápat, že pokud se chce, všechno jde. Jen je třeba být v mnoha ohledech tolerantní, aby to fungovalo :-)

moničina
12.06.2017

Výborne napísaná kniha, zrozumiteľný text, veľa informácii.

vesirena
01.02.2012

Prožila jsem se svým mužem zatím jen 40 let...prvních 20 let bylo poznamenáno hledáním společné řeči a někdy i bojem o ujasnění si vlastních priorit...ať bylo jak bylo, bylo to zvláštní kouzlo, které nás drželo při sobě a nedokázala bych to popsat...při čtení o vztahu muže Blížence a ženy Vodnářky mi bylo najednou vše jasné...pochopila jsem to, co spolu prožíváme a co jsem neuměla pojmenovat.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Popis: Titul je triumfálním vyhlášením síly lásky.

V každém aspektu partnerského vztahu nabízí kniha praktickou radu, jak lze otevřít komunikační kanály, jejichž prostřednictvím je možno dosáhnout vzájemné důvěry a štěstí, po nichž všichni tak toužíme.

Každý v tomto podmanivém a důkladně zpracovaném svazku najde neocenitelné rady a poučení pro svůj vztah s jiným člověkem téhož znamení i pro svůj vztah s lidmi všech ostatních znamení zvěrokruhu.

Ať již jste Lev, jenž miluje Blížence, nebo Štír, kterého přitahuje Panna. Znamení lásky Vám sdělí, co můžete očekávat a čeho se máte vyvarovat. Veškeré tyto informace jsou podávány poučnou a zároveň zábavnou formou.

Znamení lásky je důležitou knihou, jež se jako první zabývá astrologickým výkladem a všestrannými studiemi lidských vztahů a je výsledkem mnoha let pozorování a zkoumání synchronizace kosmických sil a vzorců chování mužů a žen k sobě i jiným.

Linda Goodmanová

si získala světovou proslulost jako kreativní autorka a astroložka již svou první knihou Sluneční znamení, která obsahuje podrobný rozbor všech dvanácti slunečních znamení představujících všechny základní typy osobností. Kniha Sluneční znamení dosáhla během několika let od svého vydání obrovské popularity a je jedinou knihou o astrologii, která se kdy objevila na seznamu bestsellerů deníku New York Times.

Kniha Znamení lásky potěší nejméně dvě skupiny lidí:
*miliony těch, kteří si koupili již první astrologický bestseller Lindy Goodmanové Sluneční znamení,
*a pak ty, kteří berou svůj hvězdný charakter s humorem.

Kniha Znamení lásky je dokonalým průvodcem všemi možnými druhy lidských vztahů… Každá kombinace znamení je nejdříve zkoumána obecně a poté podrobněji.