miloslava3256 miloslava3256 komentáře u knih

Ochránce v pokušení Ochránce v pokušení Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Jako u předchozím i tady si hlavní hrdina rychle uvědomí, že je zamilovaný a jen "čeká" jak si to uvědomí i ta druhá. Vyprávění a myšlenky jsou opravdu jen okolo těch dvou, trošku mi chybí nějaké interakce s okolím. Mohlo tam být více z té detektivní části, začátek mi přišel slibný, ale to vyšumí. Řešení skoro na poslední kapitole, rychle zápletka a rychle vyřešeno. Jestli hledáte fakt něco jednoduchého, tak ano, na večer, jinak mi přišla kniha jednoduchá.

11.06.2024 3 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tady jsem měla problém vydržet u knihy, stále dokola. Bez nějaké šťávy, nebo akce. Kniha úplně není propadák, ale jsem spíš na něco fakt akčního. Celková série to hodně vynahrazuje.

19.05.2024 2 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Poslední díl byl hodně nabitý, zvlášť když se tam objevily i pohledy z mnoha dalších pohledů, takže trojka byla opravdu napěchovaná dějem. Škoda, že ty druhé postavy nedostaly víc prostoru, druhý díl byl takový o ničem a trojka přehlcená. Souhlasím, co tady padlo - Rumy a James se zajedly, trošku tajně jsem ještě doufala, že se víc dozvíme o Persim. Nebo Lýdie a Graham - víc jeho myšlenek. Už jak jsem se blížila ke konci knihy, tak si říkám a vyřešení? je toho hodně otevřeno a nakonec to bylo fakt jednoduše, rychle vyřešeno snad na jednu stránku ... (ne těch bylo přeci jen trošku víc), ale i tak.

19.05.2024 3 z 5

Gól mého života Gól mého života Kendall Ryan

Kniha byla taková nemastná neslaná. Když opomenu, že zápletku kde je vytvořený falešný vztah jsem četla i jinde (Hráč v pokušení) a ta byla zábavnější. Kniha neurazí, ale ani nejsou tady žádné turbulence. Moc jednoduchý, i do toho vztahu vplují prakticky okamžitě.

13.05.2024 2 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

Určitě lepší než jednička. Příběh je už zajímavější, barvitější. Ikdyz některé věci byly absolutně předvídatelné, ale pobavila jsem se a udrží vás to při čtení. Jen konec, poslední dvě kapitoly trochu uspěchané stejně jak v jedničce. Jde tím poznat jiný styl autora.

28.04.2024 3 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Tak tato knížka mi přišla příšerně nemastná, neslaná. Nejen, že jsem si musela zvyknout na styl vyprávění, ale zápletka je za mně hodně jednoduchá, něco mi tam chybělo. Zaujal mně druhý díl, tak jsem si napřed chtěla doplnit jedničku, ale bylo to utrpení. A závěr? vlastně mi ani nevadil, protože mi celá kniha moc nedávala, takže závěr mně nějak nevyvedl.

25.04.2024 2 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Přemýšlím jak knihu vystihnout, něco mi tam chybělo. Ale zas byla mi milejší než první díl. Hodnocení tak 3,5. Vzhledem k tomu, že to byl smyšlený svět, tak mi ani nevadilo, že se prostředí tváří jako období novověku vs automobily. Přes některé pasáže jsem se musela vyloženě prokousat a jiné jsem zhltla. Intriky, tajemství, zajímavý příběh, postavy vzhledem co je utvořilo, tak zapadaly do scény a nijak mi to nevadilo.

17.04.2024 3 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

4,5 * Tu skupinu lidí miluji, takže vracet se k ním bylo fajn. Příběh opět jede ve stejném režimu, kdy začínáte s menším probléme, ten se vyřeší a následně hodně dlouho nic, jen romantická část a pak BUM, problém, který se vyřeší opravdu rychle. Až velmi snadno a stále si říkáte, že přeci za tím musí být víc? víc to rozklíčovat? Ikdyž máte pocit, že je klid, tak kniha vás nepustí, stále jste ve střehu a hltáte děj. Víkendovka u které se budete culit a smát vtipným pasážím

03.04.2024 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Roni Loren

Krásné pokračování předchozí knížky, hned od začátku vás vtáhne do děje a nechce pustit. Otázka životních proher, jak kdo to vidí, jak se vnímáme - z té špatné stránky a nevidíme ty dobré. Dopady špatného rozhodnutí mladých a co to může způsobit. A odpouštění špatného činu pro vyšší dobro. Takto se dá knížka shrnout, napínavý děj, mohla být trošku propracovanější, přišlo mi že vše utíká moc rychle a i vyřešení problému přišlo moc jednoduše a náhle. Ale na víkend skvělá knížka.

21.03.2024 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Já nevím, už podruhé jsem se ke knize vrátila, poté co jsem četla předchozí díly, tak jsem si říkala, že to bude lepší. Téma moc zajímavý, znásilnění, zametání věci pod koberec, ale jak to bylo psané, tak si kniha neudržela moji pozornost, což bývá fakt minimálně. Opět ji odkládám.

21.03.2024 1 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Druhý díl byl slabší. Zajímavé téma, fakt silné, boj s nemocí vytvořil silné emoce, ale dost jednoduše zpracované. Jisté kroky předvídatelné.

09.03.2024 2 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

No, tohle bylo pro mne zklamání. Čekala jsem od knihy mnohem více. Styl psaní, kdy se prolíná minulost a budoucnost je fajn, udrží vás to ve střehu. Školní lásky, dečka s neomezenou možností - to by mi ani nevadilo, ale přišlo mi to hodně zjednodušené. Postavy mají určité myšlenky a potřeby, ale najednou se jim něco sepne a rázem okamžitě reagují jinak. Prostě nelogické reakce. Čtení na víkend, hodně jednoduché, ne úplně nejhorší, ale ani top. Až 5 hvězd je prostě málo na vyjádření a porovnání.

09.03.2024 2 z 5

Hector Hector Marcy Jell

(SPOILER) Začátek zdlouhavý, pak se vše opět rychle vyřeší. Vztahová linka je extrémně sladká, která se odehrává kus knihy, pak společenská akce, bum extra zádrhel a jede se v extra velké akci ... Na téma mi přijde kniha hoodne přeslazena, nevyužitá. Z mafie jen náznak podsvětí/temnoty, nebo trochu záhady, kdy se dá tajemstvím působit až mysticky. Dá se říct že se střídá chvíle blaženosti ve vztahu, kdy určitým způsobem spolu zápasí. Vlastně jsou tam momenty kdy se zasmějete, ale vážně buď je děj sladký a pak se doslova něco stane, jak i v minulých dílech, po nějaké slavnostní akci, vše se pokazí, všeci vyběhnou a začínají vše rázem řešit. Knížka na víkendové čtení kdy nechcete nic náročného. Co musím vážně chválit je přiložený playlist s proklikem! To vážně je super, člověk nemusí seznam písní opisovat a hledat.

12.02.2024

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

(SPOILER) Trošku jinak pojatá kniha, čekala jsem že kniha bude stavěná trošku jinak, ale v celkovém náhledu to bylo dobrý.

Úvodní scéna/noc je zvláštní, vlastně zabírá 60% knihy, a z toho cca 80% myšlenkové pochody, které mi přišly že se už i opakují, příliš zdlouhavé. Někdy mi až Márty přišel až hloupý, ale to může být aktuálním stavem a jen velikostí této části vůči celku.

Líbilo se mi jejich náhodné následné setkání, moc fajn scéna,a taky jak Martynu té noci pomohl.

Pak děj výrazně poskočí v čase. Toto mi už nesedlo, stejně jako jejich vzájemné oslovování - maminko, tatínku, miminko vůči kočce. A zdrobněliny, ty mi vážně trhaly uši jako 'kládička' atd.

Takže, za mne 3,5 . Jednoduchá jednohubka do zimního večera.

26.11.2023 3 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Druhý díl přinesl hodně vysvětlení vůči první knize. Kdybych zůstala jen u jedničky, tak celkový pocit by byl podprůměrný, ale tento díl v mnohém vylepšil děj, propojení atd. Prostě to už dává smysl.

Tento styl bud milujete a nebo nenávidíte. Za mně ano, ačkoliv se musím ptát, kde to bere ...

Postavy se vám vryjí do hlavy, chcete je, fandíte jim atd. Plno zvratů a překvapení, sice některé věci nedávají smysl a nebo se ptáte jak to??? Ale na výsledný závěr to stačí.

06.10.2023 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Eeeh! jakože cože to???!! to je asi přesná reakce na tuto knihu. mám za sebou sérii běsnění a králů, ale tady toto se fakt zvrhlo.

Moc málo stran, moc děje, častý časový skoky, jak kdyby v knize fakt něco chybělo ... když si říkám, fajn, tak začátek proč se to děje nám nevysvětlí, tak snad dále ... ale ono je to horší, nedávalo mi to smysl.

Postavy sem si zamilovala a toužila vědět jak to s nimi dopadne, ale spíš to vyvolalo víc otázek.

02.10.2023 3 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

(SPOILER) Tato serie, páni! Toto je jedna velká jízda, brutální jízda. Autorka se nebojí ničeho, vyjadřuji se rovnou k celé sérii.

Drsné prostředí mafie, tajemství, hodně tajemství, až si říkáte, zda v knize není opravdu nějaké nadpřirozeno. Sex, drogy, násilí a další tajemství, fakt síla a ne pro každého. Styl psaní, kdy čtete současnost, do toho střípky minulosti a vzpomínky ještě jiné osoby z dalšího období.

Nejvíce se mi líbila kniha kolem Bishopa a Madison, a pak Brantley a Saint. První kniha Nate mi přišla, že se ze začátku táhne, ale pak už se to rozjelo. Zajímavý krutý momenty v každém příběhu, je to něco, co vás dostane do kolen!

Jen poslední díl mi přišel už docela "sladký", tam už nebylo tolik krutosti, ale řekla bych, že je to taková sladká tečka na závěr.

01.08.2023 3 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Nejvíc jsem se pobavila u kratičké bonusovky. Valentina má dost ostrý jazyk, a nakonec vyjde, že je to její "zbroj" před bolestí. a Lucas? vývoj této postavy mně pobavil, nebudu přímo spoilerovat - ale na začátku ostrý mafián a postupně absolutně podlehne této ženě. Opět sladký nádech dílů, pár velmi neočekávaných momentů a na závěr dobrý vtip díky bonusovce.

13.07.2023 4 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Taková malá oddechová hodně romantická knížka. 2/3 knihy nic dramatického. Dobře psané, vůbec neurazí.

11.07.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Co se mi na této sérii vážně líbilo, tak to rozdělení do dějových linek. A ikdyž některé věci byly fakt jednoduchý, ale otázky co se vám honí v hlavě - Co? Proč? jak? Kdy? tak právě tyto otázky mně u knihy doslova pohltili a pod obrovskou zvědavostí jak to bude dál jsem dočítala sérii v SK (v době kdy ještě nebyly CZ verze)

10.07.2023 4 z 5