MildeZ MildeZ komentáře u knih

Fotbalové devadesátky Fotbalové devadesátky Štěpán Filípek

Za mě super doplnění některých již dříve známých faktů z oněch fotbalových devadesátek...

13.04.2024 5 z 5

Tohle byla povinnost a chvílemi silné čtení...

30.03.2024 5 z 5

Milan Pacanda: Jackyll & Hyde Milan Pacanda: Jackyll & Hyde Monika Býmová Čuhelová

No, jako silný...je třeba přečíst, víc není asi co dodávat.

16.02.2024 5 z 5

42: Dělej co Tě baví! 42: Dělej co Tě baví! Mikoláš Tuček

Osobně jsem Tukana zaznamenal daleko více až díky fotbalovému projektu Fanatiků :-) ale ve své době jsem i Game Page hltal, když to zrovna vyšlo, ale že to je právě zrovna TEN, to mi došlo až později. Holt PC hry se o mě sice otřeli, ale nic zásadního. Kniha pobavila, styl humoru je mi blízký, takže za mě naprosto óká ;-) Historky pobavily a holt píše je život...

28.01.2024 5 z 5

Dvě minuty mistry světa Dvě minuty mistry světa Luboš Beniak

Fajn zavzpomínat po těch letech a připomenout si osudy stříbrné dvacítky ;-) Rozhodně publikace, co má svoji hodnotu.

05.01.2024 5 z 5

Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Zlatan Ibrahimović

Ibra je frajer v dobrém slova smyslu a druhý (doplňující...) díl zaujmul a pobavil ;-)

26.12.2023 5 z 5

Ruská mafie Ruská mafie Jaroslav Kmenta

Jako vždy výborná práce od p. Kmenty! Nezbývá, než vyhlížet další díl...

04.11.2023 5 z 5

Legendy Baníku: Historie v rozhovorech a fotografiích Legendy Baníku: Historie v rozhovorech a fotografiích Martin Kajzar

Příjemné čtení ;-)

06.08.2023 4 z 5

LEGO: Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě LEGO: Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě Jens Andersen

Svižně odsýpající čtivo o fenoménu , který zasáhl snad každou dětskou duši a zůstal vryt v srdci až do dospělosti :-)

05.08.2023 5 z 5

Chytej! – Fotbalové vzlety a pády Chytej! – Fotbalové vzlety a pády Jan Palička

Za mě super, upřímné, žádná protahovaná, prostě na rovinu a čte se jedním dechem!

30.03.2023 5 z 5

1945 1945 Jiří Padevět

Já se těchto minipovídek od J. Padevěta nedokážu přejíst, jen bohužel je to natolik těžké téma a osudy, že si to musím dávkovat po částech...snad se dokáže lidstvo ze své kruté historie poučit.

04.03.2023 5 z 5

Zlámal: Brankářský rod Zlámal: Brankářský rod Roman Smutný

Neměl jsem od knihy velká očekávání a bral to jako jednu z mnoha dalších publikací podobného ražení, ale bavil jsem se náramně stránku od stránky až to byla velmi rychlá jízda :-)

28.02.2023 5 z 5

Novinářky Novinářky Linda Bartošová

Formát rozhovoru mám velmi rád, stejně tak jsem si oblíbil i autorku. Proto tato publikace byla jasná záležitost, kterou jsem si nemohl nechat ujít a nutno podotknout, že mě bavila. Ono když má někdo, co říct, tak potom to jde samo :-)

25.02.2023 5 z 5

My jsme Baník My jsme Baník Tomáš Šiřina

Hodnotná publikace plná informací všeho druhu a muselo dát neskutečnou práci :-) Ač nejsem zarytým fanouškem FCB, tak i přesto udělala kniha radost a okamžitě jsem navázal dalším titulem s názvem Legendy Baníku: Historie v rozhovorech a fotografiích ;-)

29.01.2023 5 z 5

Život na uzdě Život na uzdě Marian Jelínek

Velmi zajímavé myšlenky a inspirující.

08.12.2022 5 z 5

Milénium! Milénium! Johana Fundová

Stejně jako předchozí titul Devadesátky, tak i tohle je prostě sentimentální jízda v hlavě na vzpomínky do doby ve které člověk vyrůstal a utvářel se pro další život :-)

10.11.2022 5 z 5

Tomáš Hübschman: Nenápadná hvězda Tomáš Hübschman: Nenápadná hvězda Roman Smutný

Sympatické, stejně jako hráč samotný - opravdu skromná hvězda, která toho ve svém fotbalovém životě zažila toliko, že bylo co vyprávět ;-)

18.10.2022 4 z 5

Hlavně nespadnout Hlavně nespadnout Stephen Foster

Oddechová záležitost z prostředí anglického fotbalu o utrpení fanouška klubu, kdy hlavní je NESPADNOUT! :-))

15.10.2022 5 z 5

Pes přítel člověka Pes přítel člověka Rudolf Desenský

Letem světem několik rychlých rad a postřehů ze života našich čtyřnohých přátel. Určitě stojí za přečtení ;-)

10.09.2022 4 z 5

Vlastimil Petržela: Vzlety a pády Vlastimil Petržela: Vzlety a pády Roman Smutný

Odpočinkové čtivo u kterého nestor českého trenérského prostředí vzpomíná na uplynulá angažmá a problémy, které provázaly jeho kariéru....

17.08.2022 4 z 5