MilackovaN MilackovaN komentáře u knih

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Tak tohle bylo velmi milé počteníčko. Líbilo se mi to prostředí knihomolského světa, ve kterém jsem se prostě a jednoduše viděla. Autorka postavy postaršila, ačkoliv jejich chování tomu mnohdy neodpovídalo. To je asi jediná věc, nad kterou jsem se v průběhu čtení občas podivila. Jsem ve věku Kins, a porovnávala jsem, jak se v jejím věku chovám já, takže možná proto jsem vůči jejímu nevyspělému chování tak kritická :-D

12.03.2023 5 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Mně osobně se tahle knížka líbila od autorek nejvíc ze všech. Byl to přesně můj styl. Elliota jsem si naprosto zamilovala a s ním i celou jeho rodinu. Macy mi občas bylo líto, ale nakonec svou spřízněnou duši zaslouženě znovu našla.

26.02.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Krásná knížka. Po dlouhé době jsem si nebyla jistá, jaká zápletka mě čeká a byla jsem mile překvapená. Jess to neměla v životě úplně jednoduché a obdivovala jsem, jak se stavěla ke vztahu k matce. Prarodiče jsem si úplně zamilovala. Jenom by mě sakra zajímalo, jaká byla nakonec ta jejich shoda :-D.

25.02.2023 5 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Za mě fajn pokračování. Chyběla mi tam jiskra mezi hlavními postavami, která byla v předešlém díle, ale na druhou stranu byl tento díl zase akčnější. Také se mi líbilo prostředí královské rodiny. Zápletka mohla být propracovanější, ale zase by to ztratilo na dynamičnosti děje. Hvězdička navíc za zapojení postav z minulého dílu. Jsem zvědavá, o kom bude třetí díl.

05.02.2023 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Za mě nejhezčí díl série. Přišlo mi, že tento díl byl propracovanější, měl hlubší myšlenku a děj odsýpal. AJ jsem si zamilovala už od prvního dílu a jsem ráda, že se díky Brett našel.

31.01.2023 5 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Od této knihy jsem čekala více. Jsem ráda, že byla jen půjčená z knihovny a že jsem se nenechala zlákat ke koupi. Kdyby kniha měla o polovinu méně stránek, byl by děj méně vleklý a kniha by byla mnohem čtivější.

29.01.2023 3 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

V tomto romantickém příběhu mi něco chybělo. Navíc tematiku koní moc nemusím, takže i to mi na celkovém prožitku z knihy moc nepřidalo. Linda mi k srdci taky zrovna nepřirostla. Jediný, ke komu jsem si našla vztah byla vedlejší postava Nurie a její maminky. A jedna hvězda navíc za prostředí mého milovaného Španělska.

03.01.2023 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Knihu jsem začala číst v domnění, že se jedná o jeden příběh. Byla jsem nemile překvapená, že než se stihl příběh vyvinout, byl konec... Přitom každá povídka by si zasloužila samostatnou knihu. Na vytvoření vánoční atmosféry to ale stačilo...

01.01.2023 3 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Znovu jsem přehodnotila svou nejoblíbenější srdcovku. Po přečtení Přání pro mě neexistuje větší doják. Hodně mě teda mrzí, kolik smůly může mít jedna osoba a že to nebyl takový happyend jak jsem někde hluboko v srdci očekávala. Na druhou stranu, takový je prostě život. Jenom doufám, že se téhle knize dostane kvalitní filmové zpracování, protože bych si ten příběh ráda prožila znovu...

28.12.2022 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Jsem vždy hrozně ráda, když u nás vyjde prvotina začínající spisovatelky a hned se stane mou oblíbenou. Tato kniha měla všechno. Neřekla bych, že to byla úplná oddechovka, ačkoliv se to četlo velmi dobře. Noah i Nicholas měli temnou stránku z minulosti, která byla cítit už z prvních stran a moc mě zajímalo, co ze svého života poodhalí. Líbilo se mi vyprávění z obou pohledů postav a jak se jejich příběhy hezky prolínaly. Z bouřliváka Nicka se stal svatoušek a ačkoliv je to klišé, mě to prostě baví. Těším se na další dva díly.

19.12.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Z těch tří dílů byl pro mě tento nejslabší. Nevím, čím to bylo, ale zřejmě mi tolik nesedly hlavní postavy. Zkrátka tomu chybělo něco, co mě zaujalo na dvou předchozích dílech.

08.12.2022 4 z 5

Žlutý ptáček zpívá Žlutý ptáček zpívá Jennifer Rosner

Po delší pauze jsem se rozhodla sáhnout po knize popisující hrůzy druhé světové války. Už od první stránky jsem se do knihy začetla a bylo těžké se od ní odtrhnout. Oceňuji nádherně vykreslený příběh matky s dcerou, kterou rozdělí až strach ze smrti. Sama dítě ještě nemám, ale pokaždé, když čtu o tom, že matka musí opustit své dítě, aby mu dala naději, smekám před všemi silnými ženami, které to musely zažít. Neumím si pro matku představit nic horšího.

30.11.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Jsou knihy, které ačkoliv mají přes 400 stránek, máte je přečtené během pár hodin. Příběh odsýpal rychle, postavy mi byly sympatické, Ryan upřímně možná trochu více (jen teď nevím, zda proto, že je to kluk).

21.11.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Taková fajn oddechovka s úsměvnou zápletkou, která ale podle mého názoru přispěla k zachování manželství. Vtipně napsané.

18.11.2022 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Od knihy jsem nečekala nic převratného, ale velmi mile mě překvapila :-) Styl mi přišel podobný jako knihy od M. Zapaty, kterou zbožňuji. Postavy byly sympatické, takže si je člověk lehce oblíbí. Děj plyne rychle a nemá zbytečně přehnanou zápletku. Těším se na další díl.

27.10.2022 5 z 5

Nový život Nový život Katharina Fuchs

Ani nevím, jak knihu ohodnotit. Musím říci, že jsem od autorky čekala více, ale do čtení jsem se musela nutit. Po dočtení jsem se sama sebe, co mi kniha dala. Odpověď byla nic. Takže za mě ne.

21.10.2022 2 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Knihy od této autorky mám ráda, protože si odpočinu od všech knih, kde je vypravěčkou žena. Myslím, že erotických knih, kde je vypravěčem muž by mělo být více. Vůbec mi nevadilo, že se ve vyprávění postavy nestřídaly. Nick a Harper byli prostě a jednoduše boží dvojka!!

02.10.2022 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Nemohu napsat, že to byla oddechovka, ačkoliv je to skvěle napsaná knížka. Důvod je jasný. Téma znásilnění není rozhodně nic lehkého na čtení. Proudy slz se prolínaly se smíchem, a přesně to by ve vás měla dobrá knížka probudit. Není to kniha, na kterou bych za týden zapomněla. I z této knížky ve mně kousek zůstane delší dobu, ne-li navždy.

26.09.2022 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Jedna z mála knih, která má pro mě neotřelou zápletku s tradičním bad guyem. To mafiánské prostředí mi docela sedlo :-) Těším se na druhý díl, ve kterém se dozvíme zase bližší informace o Carle.

19.09.2022 5 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Kniha se četla dobře, jedinou výtku, kterou bych měla, je ta, že občas mi přišlo chování 32 leté osoby trochu moc dětinské. Chápu, že autorky chtěly asi dát větší časový odstup, ale v tom případě měla být hlavní hrdinka trochu více dospělejší. Svým jednáním mi přišla maximálně na 25 let.

09.09.2022 4 z 5