Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Kletba zlatého ptáčka Kletba zlatého ptáčka Elizabeth Peters (p)

Moje nejoblíbenější série knih, miluju tyto příběhy plné napětí a dobrodružství, líbí se mi příběhy z Egypta co se týkají vykopávek, a myslím že tato serié je naprosto úžasné. Moc jsem si ji oblíbila a milovníkům Egypta a archeologie můzu jen a jen doporučit

28.06.2013 5 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Kniha se mi moc líbila, mám ráda takové typ příběhů, konec byl sice moc ukvapený, ale i tak byla kniha dobrá.

27.06.2013 4 z 5

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Přečteno za dva dny, příběh mě velice zaujal, ráda si přečtu příběhy ze života. Jen mě mrzí ten otevřený konec.

26.06.2013 3 z 5

Svatý Xaverius Svatý Xaverius Jakub Arbes

Knížka mě nezaujala. Četla jsem ji jako povinnou četbu a už jen to, že jsem číst musela mě odradilo. Nicméně jsem se překonala a dočetla. Ale určitě tuto knihu znovu číst nebudu.

26.06.2013 3 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Mě se knížka moc líbila, první jsem četla a poté jsem viděla film, a ani jedno mě nezklamalo. Super čtení :)

24.06.2013 5 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Kate Holden

Knížka je napsaná dobře, čtivě a zajímavě. Ale mohla by tato tématika rozebrána více. Četla jsem ze zvědavosti, není to moje parketa.

24.06.2013 2 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Ze začátku jsem se nudila, čekala jsem nějakou akci, pak se kniha rozjela a četlo se dobře. Byla jsem zvědavá na konec. Nicméně autorka má i lepší knížky.

24.06.2013

Jak (ne)zabít vlastní matku Jak (ne)zabít vlastní matku Stephanie Calman

Podle názvu jsem čekala nějakou velmi zábavnou a vtipnou knížku u které se budu bavit. Bohužel jsem se zmílila, knížka byla nudná a nebavila mě. Dalo mi práci dočíst, znovu už bych ji určitě nečetla.

24.06.2013 2 z 5

Rozruch na farmě Rozruch na farmě Thomas Brezina

Jako dítě jsem ji přečetla minimálně 3x. Moc se mi jeho knížky líbily :)

19.06.2013

Soukromé životy Pippy Leeové Soukromé životy Pippy Leeové Rebecca Miller

tento román je určený pro ženy středního věku, ale já si ho taky přečetla a nebylo to špatné... konec mě i zaujal a musela jsem to rychle dočíst abych věděla jak to dopadne.

29.05.2013 3 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Smutná knížka bohužel z reality. Bylo to napsané průměrně jednoduchým slohem. Přečetla jsem ji ale už bych znove nečetla. Jednou stačilo.

27.05.2013 2 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Čekala jsem, že to bude nudné ale kniha mě velice zaujala a četla jsem jedním dechem. Bylo to do poslední chvíle zajímavé.

27.05.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Upřímně jsem od této knihy čekala víc. Děj byl velice jednoduchý a nebylo nad čím přemýšlet, prostě jen se uvolnit a číct. Četlo se to dobře jelikož to nebylo složité takže na odpočinek dobrá četba.

27.05.2013 1 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Čekala jsem od této knihy víc. Zklamala mě ale přečetla jsem ze zásady všechny knihy dočíst, naštěstí nebyla ¨nějak moc obsáhlá.

17.05.2013 3 z 5

Chybějící článek Chybějící článek Walt Becker

Možná moc přitažené za vlasy, ale četlo se to dobře a bylo to zajímavé, jen mi to mozek prostě nepobral :) ale příběh byl zajímavý a napínavý.

17.05.2013 4 z 5

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Nebylo to špatné, taková oddechovka na večer.

07.05.2013 4 z 5

Znesvěcená hrobka Znesvěcená hrobka Elizabeth Peters (p)

Celá série je velice dobrá a moc dobře se čte.

07.05.2013 5 z 5

Vládce hromů Vládce hromů Elizabeth Peters (p)

Zajímavé a napínavé. Moc dobře napsané.

07.05.2013 5 z 5

V hlubinách skalní říše V hlubinách skalní říše Elizabeth Peters (p)

Moc dobré, líbí se mi takový typ příběhů. Byla jsem nadšená.

07.05.2013 5 z 5

Strážkyně podsvětí Strážkyně podsvětí Elizabeth Peters (p)

Pěkné zajímavé a napínavé.