medvěd medvěd komentáře u knih

Depeche Mode: Víra & Oddanost Depeche Mode: Víra & Oddanost Ian Gittins

Co dodat, jsem depešák, tak jaké hodnocení asi bude?

06.01.2020 5 z 5

Jak už bylo mnohokrát napsáno nejslabší kniha od Jonasson. Pro mě spíše zklamání roku

18.07.2016 2 z 5

Největší z Pierotů Největší z Pierotů František Kožík

jeden z nejlepším životopisů, které jsme četl.

16.03.2015 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

každý rok si ji čtu v prosinci, pokud možno co den to jedna pohádka.Úžasně vtipné, moudré a "hláškojdní" . ".... království bez tradic je horší než republika s tradicema " :-) .

08.12.2014

Pekelný kocour Pekelný kocour Lynne Truss

už i kočky se nezdají být tím, čím jsou ..... o psech nemluvě. Po přečtení knihy přistupuji ke kočce své švagrové s obavami. Pěkné

13.11.2014 4 z 5

Záskok Záskok Zdeněk Svěrák

Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat........ moje nejoblíbenější hra, asi je to tím, že nejsem z Českých Budějovic. Hra plná "životních mouder" ( některé dveře jsou jen namalované :-) )

30.10.2014 5 z 5

Bohumil Hrabal uvádí… výbor z české prózy Bohumil Hrabal uvádí… výbor z české prózy * antologie

Miluji Haškovu povídku Obecní volby, neustále aktuální a trefné

10.10.2014 4 z 5

Gaudího klíč Gaudího klíč Esteban Martín

vysloveně zklamání, blbé jak mexická telenovela. Dvě hvězdy jen proto, že mám rád Gaudího stavby.

06.10.2014 2 z 5

"...život,když se trošku povede, tak je krásnej, tak krásnej...." k tomu není co dodat, prostě mám rád pana Hrabala

19.09.2014 5 z 5

Cit slečny Smilly pro sníh Cit slečny Smilly pro sníh Peter Høeg

odkládám na neurčito, zatím se tím spíš trápím než čtu .....

16.09.2014

Babička Babička Božena Němcová

noční můra mého dětství, příběh dobrosrdečné babky mě děsil ještě mnoho let po škole. Chápu, někomu se to líbí, mě ne. Osobně myslím, že by neměla býti povinná (ve škole), ale dobrovolná.

03.09.2014 2 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Jako klasický King je to čtivé, výborné. Ovšem jako pokračování Osvícení je to slabší. Než horor spíše fantasy.

25.08.2014 3 z 5

Jak jsem se stal hlupákem Jak jsem se stal hlupákem Martin Page

Vtipné, hodně vtipné. Někdy mám pocit, že si vzalo mnoho lidí příkladu hlavního hrdiny...... upřímně, být šťastných blbcem je krásné, ale kdo to má vydržet.

12.08.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Skvělé, souhlasím se smrtí- ano i mne lidé děsí

04.08.2014 5 z 5

Neónová bible Neónová bible John Kennedy Toole

Přes svou útlost velmi silná kniha.

29.07.2014 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

asi jsem příliš starý, ( možná jsem líný přemýšlet), ale pro mě je tenhle donkichotský boj s absurdní byrokracií nudný. Určité pasáže čtivé ale většinou usínám. Pro mě pan Kafka nemá prostě kouzlo, pardon.

03.07.2014 2 z 5

ideální pro letní odpočinek. Stařík mě sice pobavil více, ale i tato kniha má své kouzlo

27.06.2014 4 z 5

Gaudí - Architektonické dílo Gaudí - Architektonické dílo Rainer Zerbst

Opět velmi pěkně udělanou knihu hyzdí méně kvalitní fotky

06.06.2014 3 z 5

jako řádného čichače knih mne to uspokojilo tak na 50% , ale čte se to hezky

27.05.2014 3 z 5

O černém a bílém O černém a bílém Pavel Kohout

to je neuvěřitelné, nehodnotím styl ale obsah. Tyto "pohádky" ve mě vyvolávají jen pocity ohromení " to snad ani nemyslí vážně " . Výraz poplatné době je hodně chabý. Toto napsat ,na to člověk musí mít hodně silný žaludek.

22.05.2014 odpad!