O černém a bílém

O černém a bílém https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136672/o-cernem-a-bilem-136672.jpg 2 7 3

Staré pohádkové motivy použité novým způsobem dávají knize spíše charakter povídek než pohádek pro děti.

knih-o-mol
21.03.2021 5 z 5

Mýlit se je lidské. A zajímavé z hlediska vývoje, není náš jediný spisovatel. Je důležité tyto skvosty uchovat, ne jako nástroj ostrakizace, ale jako "poučení z krizového vývoje literatury". Pro mládež poučné čtení: moderní = poplatný době, nemající dlouhou platnost.

goman
23.07.2018

Tuto knihu jsem vyhrál jako žák mateřské školy ve Svatavě. Resp.vyhrál jsem nějakou rozhlasovou soutěž a tuto knihu mi poslali i s věnováním od Matřídoušky.
Když jsem se ji později snažil přečíst, nemohl jsem pochopit, že by někdo mohl být tak pitomý, jako postavy v ní. Ale co, asi za dva
roky mi komunisti zavřeli otce /lékaře/ za pokus o vytvoření protistátní skupiny. S lidmi, které viděl poprvé až u soudu. Jo, to byla doba, nikomu bych to už nepřál!!!

medvěd
22.05.2014 odpad!

to je neuvěřitelné, nehodnotím styl ale obsah. Tyto "pohádky" ve mě vyvolávají jen pocity ohromení " to snad ani nemyslí vážně " . Výraz poplatné době je hodně chabý. Toto napsat ,na to člověk musí mít hodně silný žaludek.