mayacfc mayacfc komentáře u knih

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tento díl mě vůbec nebavil. Chyběla mi v něm nějaká akce jako v předchozích knihách z této série.

24.09.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto dokonalá knížka. Nechápu, proč jsem se jí tak dlouho vyhýbala. Přečtenou jsem jí měla za tři dny. Jsem ráda, že jsem po dlouhé době narazila na knížku, která mě nenechá jen tak. Je málo knížek, které mě rozbrečely. Tahle je jediná, která mě rozbrečela nejvíc za celý můj život. Každý si ji musí přečíst, protože je v ní tolik emocí. Při čtení se smějete, naštvete se a pláčete.

11.06.2016 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Můj nejoblíbenější díl, ráda se k němu vracím.

20.02.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Miluji knížky těchto dvou spisovatelek, protože se vždy u nich odreaguju a pobavím :) Ani Sprosťák nezklamal. I přes jeho mouchy, byl dokonalý ♥

29.12.2015 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Lauren Conrad

Druhý díl mi přišel o hodně lepší než první.

13.12.2015

První První Kiera Cass

Já si tyhle knížky tak moc zamilovala! Několikrát jsem měla chuť Americu zabít za to, jak byla nerozhodná, ale i přesto jsem ji měla ráda. Maxon je zlatíčko, kdo by si ho nezamiloval? Nutně potřebuju další díl, protože mě zajímá, jak dál bude pokračovat jejich společný život...

30.10.2015 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

To už mě víc bavil první díl, než tento druhý. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla. Motivovalo mě jen to, že se na konci potkají a chtěla jsem vědět, jak to s nimi dopadne. Bohužel i z toho jsem byla zklamaná.

17.10.2015 2 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Začátek mě bavil, potom to byla strašně dlouhá nuda a až ke konci mě to zase začalo bavit. Autorka to bohužel nebo bohudík? Napsala tak dobře, že si prostě musím přečíst další díl. Ale jednu hvězdičku dám za to, že v knížce byla zmínka o Praze.

04.10.2015 3 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Čekala jsem něco víc. Začátek mě vůbec nebavil, dlouho mi trvalo, než jsem se do knížky začetla. Každopádně konec mě dojal, ale nebrečela jsem.

18.09.2015

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Z celé téhle série se mi nejvíc líbila tahle knížka. ♥

12.09.2015 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Od knihy jsem čekala něco víc. Začala mě bavit až na konci, když se už konečně něco stalo. Jinak to byla nuda a vůbec to nesplnilo mé očekávání. Podle mě se hodně táhl dlouhý a nudný začátek a konec byl krátký a nedopsaný, autorka ho mohla víc rozepsat. Ale jinak jsem ráda, že to nakonec vyhrála knihovník, protože kovboj byl pěkný debil.

11.09.2015 2 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Pohodové prázdninové čtení. Kniha se mi moc líbila, chvilkami jsem se cítila, jako kdybych byla hlavní hrdinkou já, i když mě někdy štvalo její odmítání a kdybych byla já Camem, tak bych se na ni dávno vykašlala :D Každopádně bych chtěla, aby tohle kluk udělala pro ně :)

27.08.2015 3 z 5

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Po přečtení knížky jsem na autorku byla pěkně naštvaná, protože celou dobu byla knížka nudná, nezáživná. Vůbec mě nebavila a fakt jsem se těšila, až ji dočtu, ale potom jedno velké boom a já cítila, že se něco stane a ono se opravdu stalo. Bože, poslední stránky jsem fakt hltala a byla jsem naštvaná na ten konec. Každopádně, to musím i ocenit, protože když tu knížku dočtete, tak si prostě druhý díl musíte koupit a přečíst, protože vás zajímá, jak to vlastně dopadne..
Jane se mi moc líbila, celkem jsem s ní cítila, když se zakoukala do kluka, které vůbec neznala.. Každopádně Madison mi lezla pěkně na nervy a to už od samého začátku.

23.08.2015 2 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Po přečtení neříkám víc než: "Kunda sem, kunda tam."

29.07.2015 2 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Můžu snad jen říct, díky za tuhle knížku! Obsahem vypadá, že je pro mladší dívky, ale když jsem se do knížky pořádně začetla, tak mi nějakým způsobem dodala sebevědomí.

19.07.2015 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Úžasná a hodně oddechová knížka, kterou jsem měla přečtenou za dva dny :) Četla se mi dobře už od první stránky. Bála jsem se, že by tohle mohl být propadák, ale holky nezklamaly a už moc se těším na sprosťáka. Pořád jsem čekala na ten zvrat a bála jsem se, že nepřijde, ale byla jsem moc ráda, když se to hlavní konečně stalo. :D :)

19.06.2015

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Překvapila mě er-forma, na kterou jsem si musela dlouho zvykat. Byl to nezvyk. Příběh mě dojal. Vůbec jsem něco takového od té knížky nečekala, byla jsem mile překvapená. Čekala jsem horší konec, který nebyl, za což jsem ráda. I když takové otevřené konce nemám ráda, protože nad tím pak musím dlouho přemýšlet. :)

19.02.2015 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížka super, bavila mě víc než první díl, ale Tris mě strašně štvala!

09.01.2015 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jako předchozí díly jsem knihu přelouskala ani ne za týden. Tohle je snad můj nejoblíbenější díl, trošku jsem se toho obávala, protože jsem několikrát někde četla, že je nejslabší a není tak dobrý jako první nebo druhý díl. U mě platí to, že nemusím moc první díl, druhý je lepší a nejlepší je tady ten. Sama nevím, co mě na knize tak oslnilo, zřejmě chování Willa..

19.10.2014 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Z knihy jsem byla zklamaná, čekala jsem od ní něco víc. Bylo tam víc nudných situací, než těch plných akce. Až ke konci se mi zdálo, že se to trochu rozjíždí. Kdybych bylo po mém tak bych nechala Cama, aby se vyspal s Blair nebo aby udělal větší peklo, kvůli toho, že se Jo pořád bavila s Malcomem :D Anotace a obálka knihy slibuje víc než v samé knize je, což mě zklamalo.

12.10.2014 2 z 5