mattonka mattonka komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila a skvěle se četla, měla spád. Erika se místy chová jako mistryně světa, někdy zase jako malá holka bez zkušeností, ale celkově je mi sympatická. A navíc Londýn je mé oblíbené město.

16.01.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Na závěrečný díl jsem se velmi těšila. S napětím jsem očekávala, jaká nebezpečí postaví autor podivným dětem do cesty. Konec lehce překvapující. Celou sérii hodnotím velmi kladně, perfektní výlet do světa fantazie a neomezených možností. Je to něco jiného, než v poslední době čtu. Mohu jen doporučit.

13.01.2017

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První díl mě naprosto nadchl. Velmi jsem se těšila na začínající pouť podivných dětí. První kniha je vlastně seznámením se světem podivných, v této knize se rozjíždí děj. Nicméně první díl mě osobně bavil o trošičku více než tento.

13.01.2017 4 z 5

Skvělá kniha, která mě pohltila. Moc jsem se těšila na další pokračování. Fotky perfektně dokreslovaly celou knihu.

13.01.2017 5 z 5

Alan je takový švédský Forest Gump, byl u všeho důležitého a všechno nějak ovlivnilo nebo posunulo dál. Nicméně u Analfabetky, kterou jsem četla jako první, jsem se bavilo o kapku více.

Tma Tma Bernard Minier

Za mě o hvězdičku lepší než Kruh. Tma mě pohltila a chtěla jsem vědět, jak to s Christine nakonec dopadne. Místa velmi velmi napínavé. Na můj vkus zde bylo až moc toho zla, které se Christine přihodilo. Minier si našel místo v mé knihovně.

Kruh Kruh Bernard Minier

Kruh se mi četl trošku hůře než předchozí Mráz. Některé pasáže mi přišly zdlouhavé až zbytečné. Také bych řekla, že je zde na můj vkus až mnoho náhod až neuvěřitelných situací. Nicméně se těším na další dí.

13.01.2017

Příjemná odpočinková kniha, která mě opravdu bavila. Analfabetku jsem četla dříve než "Staříka" a líbila se mi mnohem více :)

02.08.2016 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Kniha se dobře četla, moje druhá od autorky -už se těším na další díly

10.12.2015 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg