masinkas masinkas komentáře u knih

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

Za me super, bezvadne zpracovane tema cestovani v čase.Hrdinove tak akorat, dobře vybalancovaní.Moc jsem si to užila a zhltla na jeden zátah

09.10.2022 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Kniha byla milé překvapení.Děj ubíral velmi rychle, žádná nuda.Přečetla jsem ji v podstatě na jeden zátah.Sice méně obvyklý způsob psaný jako rozhovory, ale rychle jsem se zacetla.Těším se na další díly

16.05.2019 4 z 5

Sen o baletní škole Sen o baletní škole Lorna Hill

Dojemný příběh plný nádherných momentů.Četla jsem ji ráda na základní škole a čtu ji ráda dodnes.

15.01.2019 5 z 5

Veronika tančí v Londýně Veronika tančí v Londýně Lorna Hill

Líbila se mi na základní škole a líbí se mi dodnes.Krásný příběh o holčičce která má svůj sen a ten se jí splní.Oba díly jsou skvělé

15.01.2019 5 z 5

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Krasne napsane spis pro deti o detech ve valce ale vazne ctive.Jednoduche,cte se to jednim dechem.

01.04.2018 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Asi jsem po shlednuti casti serialu cekala jeste o neco vic.Ale kniha se cetla dobre,vse pekne zpracovane vse se da predstavit.Velmi zajimava predstava dystopie.Urcite stoji za precteni.

01.04.2018 4 z 5

Ty vyber, kdo přežije Ty vyber, kdo přežije Stephan R. Meier

Kniha pri cteni stale laka na to ze se to zlepsi,ale nezlepsi.Bohuzel to bylo spis zklamani.Melo to zajimavy potencial,ktery ale autor podle me nevyuzil.Jine knihy o podobnem tematu me bavily vic.

01.01.2018 3 z 5

Cesta do budoucnosti Cesta do budoucnosti Leila Sales

Pěkná kniha,četla se jedním dechem.Dobré vyústění zapletky.Moc se mi líbila.Jednoduchá a přesto báječná

29.12.2017 4 z 5

Vražda na diaľku Vražda na diaľku Robin Cook

Vyborna kniha jako vsechny od Robina Cooka opet velmi desive predpovidajici moznou budoucnost

20.10.2017 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Zajimavy namet,misty me ta predstava ze by to byla realita az desila :).Cetlo se to dobre a dej se odvijel rychle.Ale dej se podoba jine autorove knize coz je mozna trochu skoda ale zase v teto knize je nadeje v te druhe moc ne.Kniha nuti k zamysleni a myslenka rozpojeni je zajimave kombinovana s nabozenstvim.

22.04.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moc jsem se na tuhle knihu těšila ale přinesla jen zklamání. Jediné zajímavé bylo jak se vlastně všechny příběhy prolínají ale příliš zmatené a komplikované, přišlo mi to jako snaha o to být originální za každou cenu a přitom to mohla být tak pěkná oddechovka

20.12.2016 3 z 5

Láska na uzdě a jiné kotrmelce Láska na uzdě a jiné kotrmelce Romana Riba-Rollingerová

Nevím proč to přejmenovali mám doma tuto knihu s názvem Veškerá podobnost a jiné kotrmelce, je příjemná a zábavná knížka.

17.01.2015

Opičák Sun Opičák Sun Frédérick Tristan

Krásná výpravná pohádka možná oproti českým pohádkám zvláštní ale moc pěkná.

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Mít takové synovce tak se asi zabiju:-). Ale ne je to úžasně vtipná kniha, skvělé postavy, zábavné příběhy.

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Zvláštní ale velmi vtipná kniha

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Skvělá vtipná kniha plná neuvěřitelných situací :-). Osobnost Sašíka je jednou z nejlepších.

Robin Robin Zdena Frýbová

Pokud máte rádi zvířata a komické situace je to kniha i pro vás. Tahle kniha patří kromě jiných od této autorky k mým nejoblíbenějším vždy znovu rozesměje.

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Velký rozdíl mezi knihou a filmem, kniha správně děsivá film jen komedie.knihu doporučuji jako napínavou a čtivou

11.01.2015

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Prostě skvělá děsivá kniha

11.01.2015

Ten báječný den Ten báječný den Ira Levin

Jedna z těch opravdu dobrých sci-fi knih.Skvěle napsané,čte se jedním dechem, překvapivé rozuzlení.