MartyManCZ MartyManCZ komentáře u knih

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Vyslechl jsem jako audioknihu a hlas samotné autorky tomu přece jen ještě dodává více autentičnosti a je to paráda. Humorná vyprávění o hereckém zákulisí, stejně jako o vlastní nedokonalosti a strastech pozemského života umělce, ale i normálního smrtelníka. Určitě stojí za to, se na to mrknout.

01.08.2017 4 z 5

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Tak druhý díl také nepřesvědčil a řadím tuto sérii definitivně jako čtivo pro teenagery. Jako všechno v pohodě, je to milé a hlavní postavy jsou super, ale nějaká náročnost příběhu a tak...je to takové jednoduché a hloupoučké. Jackaby více prostoru opět nedostal... jak říkám, je to spíše pro mladší čtenáře, pro které to ale může být skvělá vstupenka do žánru krimi a fantasy.

01.08.2017 3 z 5

Ničemové Ničemové Timothy Zahn

eeeeh nebavilo mě to. Nic moc příběh, jen v hávu Star Wars a Han Solo ani nedostává tolik prostoru jak bych si před koupí knihy představoval. Pro mě zklamání

19.07.2017 2 z 5

Pod vodou Pod vodou Juli Zeh

Pokud jste viděli film Tři, tak tohle je něco podobného, akorát ten film byl daleko napínavější, což jsem čekal i od této knihy. Mohli z toho udělat víc thrillerovou záležitost, leč nestalo se, ale na dovolenkové čtení, proč ne. Obsahuje pár dobrých myšlenek, přirovnání a postojů.

31.05.2017 3 z 5

Cesta kolem světa za 80 dní Cesta kolem světa za 80 dní Jules Verne

Jak jinak než výtečná klasika. Chybí tomu jen ještě větší špetka toho napětí : )

21.05.2017 4 z 5

Superman: Utajený počátek Superman: Utajený počátek Geoff Johns

Novodobé převyprávění začátku Supermana a jeho první spor s obyvateli Metropolis a Lexem Luthorem. Pro mě překvapivě skvělý příběh, který mě hodně bavil.

26.04.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Klasicky skvělý průběh, ale finále tentokráte slabší... obecně ale nadprůměr

20.04.2017 4 z 5

Green Lantern: Tajemství původu Green Lantern: Tajemství původu Geoff Johns

Samotný začátek Green Lanterna, ve kterém jde o samou podstatu této postavy a příběhu. Rozhodně je to zábavné a Green Lantern se mi po přečtení komiksu ještě více zalíbil.

04.04.2017 4 z 5

Nebožtíci na bále Nebožtíci na bále Ladislav Fuks

Klasický humor po staru. Je to moc hezké a odpočinkové...kontrast k ostatním Fuksovým kouskům :)

25.03.2017 4 z 5

Moje kniha Vinnetou Moje kniha Vinnetou Toy_box (p)

Ačkoliv se může zdát že to je chvílemi o ničem, na konci se vše krásně proplete a tvoří to vcelku silný příběh. Větší švuňk by tomu místama prospěl. Za něj by byla i pátá hvězda.

21.03.2017 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nůůůůůdáááá dlooooouháááá. Čekal jsem že to bude děsivé co se stalkingu týče, že tam bude tohle téma rozebrané na atomy jak dokáže být nebezpečné ve své syrové formě, ale ten tam moc rozebraný není. Je to jen normální detektivka a trochu toho stalkingu tam je no...

16.03.2017 3 z 5

Batman: Ticho (limitovaná edice) Batman: Ticho (limitovaná edice) Jeph Loeb

Jeden z nejlepších Batmanovských příběhů. Přehlídka úzkého jádra portfolia hrdinů i záporáků v silném příběhu plném akce. Krásná reálná a dynamická kresba. Doporučuji.

15.03.2017 5 z 5

Fantastické, netřeba dalších slov!

11.03.2017 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Velmi čtivé a zábavné. Dobrá sonda do duše psychopata.

11.03.2017 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Bohužel jsme se v tomto případě s knihou nepotkali. Svou kvalitu bezpochyby má, avšak její čtení mě skoro vůbec nebavilo. Asi tohle nebude úplně můj oblíbený žánr , do dalších dílů se určitě pustím, ale musím si dát nějaký odstup.

18.01.2017 3 z 5