MartinkaSl MartinkaSl komentáře u knih

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Druhý díl se mi líbil o moc víc než první. Ze začátku jsem trochu tápala a vzpomínala, kdo je kdo, ale pak jsem si vše během knihy připomněla. Kniha byla čtivá a kdybych mohla, přečetla bych ji jedním dechem. Akorát mi trochu vadily dlouhé kapitoly. Na ty jsem si zvykla až na konci knížky.

Lilyin příběh mě uchvátil a propojení s Kelseou mi přišlo super. Rafan i Palcát si plně získali moji oblibu.

03.12.2016 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu jsem četla v rámci povinné četby. Ze začátku trochu nudný děj, pak už to bylo zajímavější. Konec jsem nepředpokládala. Kniha ve mně zanechala zajímavé pocity, ale zpátky bych se k ní už nevrátila.

27.11.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Super oddychovka, vtipné, lehké čtení. Osobně jsem se víc ztotožnila s Berenikou, protože máme více společného. Jedna hvězdička nahoru určitě za ilustrace !

08.11.2016 4 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Typická teen knížka, četla se dobře. Megan, hlavní hrdinku, jsem si okamžitě oblíbila. Konec jsem částečně předvídala, ale Luke mě překvapil.

27.10.2016 3 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha se mi četla dobře až na některé nudné popisové části o ničem. Super příběh, super konec na zamyšlení.

23.10.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Trošku jsem se ztrácela ve jménech a zamrzel mě otevřený konec. Ale jinak super knížka, hezky napsaná a skvěle se četla! Doporučuji!

16.10.2016 5 z 5