martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Brána smrti Brána smrti Jean Ritchie

Pěkný, ale já jsem se bála. Asi na tento žánr moc nejsem, brr.

09.08.2015 2 z 5

Strach z lásky, sexu a samoty Strach z lásky, sexu a samoty Lenka Teremová

Knížka mě mile překvapila. Vůbec jsem nečekala, že to přečtu během jednoho odpoledne. Zajímavé příběhy, postřehy a ještě navíc řešení, která bych ani nevěděla, že by mohla fungovat v některých případech. Posledních asi pět stránek o popisování určité problematiky mě nebavilo, proto jsem dala o jednu hvězdičku méně. Jinak doporučuji i těm co nemají žádné problémy, je to opravdu dobré.

09.08.2015 4 z 5

Tak pravil hlemýžď Tak pravil hlemýžď Stephen Clarke

Zajímavé postřehy z Francie, ale spíš jsem se styděla za toho spisovatele. Takhle nepěkně o nich mluvit.

26.04.2015 1 z 5

Mimozemšťane, vrať se domů! Mimozemšťane, vrať se domů! Seddon Johnson

Dobré čtení por malé děti. Určitě je to bude bavit vybírat si příběh sami. Je to dobrý nápad. Ale přece jen jsem z toho už vyrostla.

21.04.2015 2 z 5

Cesta na severozápad Cesta na severozápad Kenneth Roberts

Kdyby ta kniha nebyla tak zdlouhavá a někdy až moc květnatě popisována, tak by to i šlo. Asi to není ten pravý žánr pro mě.

21.04.2015 1 z 5

Čik Čik Wolfgang Herrndorf

Knížka spíše pro náctileté. První polovina knihy byla hodně nudná,ale pak se to vše rozjelo a poslední čtvrtina knihy mě začala bavit.

11.02.2015 3 z 5

Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Charles Bukowski

Básně a povídky, podle mého to nebyly básně. Občas tam bylo něco pěkného a vtipného, ale stejně to není nic, co by mě bavilo. Ještěže to čtení šlo tak rychle. Poslední "básně" jsou smutné, o strachu ze smrti, je to až děsivé.

01.02.2015 2 z 5

(Ne)věřte depresi (Ne)věřte depresi Ladislava Doubravová

Zajímavá zpověď autorky. Nečekala jsem, že se mi ta kniha tolik zalíbí. Hodně zajímavý popis deprese a zaznamenání myšlenek.

25.01.2015 5 z 5

Máslem dolů Máslem dolů Petr Šabach

To je děs číst knihu psanou hovorovou češtinou. Trvalo mi než jsem si na to zvykla. A i přesto kniha nic moc. Znovu bych si ji nepřečetla. A u mě v knihovně si své místo určitě nenajde.

01.01.2015 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knížka mě začala bavit od první stránky a pokračovalo to až do poslední. Opravdu napínavé a ani jednou jsem se tam nenudila.

28.12.2014 5 z 5

Ženy Ženy Charles Bukowski

Výrazy v knize byly dost hrozné. Je to styl spisovatele,ale pro mě až moc vulgární.

24.08.2014 odpad!

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Příběh mě nějak nezaujal. Nic napínavého a nebylo tam ani nic co by mě mělo nějak bavit. Jednu hvězdu za to, že jsem k tomu neměla odpor jako mám ke knihám, u kterých dávám odpad.

24.08.2014 1 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Prvních asi tak 30 stran bylo hodně těžké přelouskat, nebavilo mě to, ale stálo to za to vydržet a pak to byla jízda. Super!

14.07.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka a ty fotky u toho jsou super. Dovede to opravdu do dokonalosti. Rozhodně knihu doporučuji i mladším čtenářům kolem 10 let.

10.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak knihu jsem zhltla, fakt super. Dlouho jsem čekala až narazím na knihu, která mě bude takhle bavit až budu chtít jen a jen číst a neodtrhnout se. Konečně po dlouhém hledání jsem ji našla.

05.07.2014 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

S knížkou jsem byla nespokojena. První příběh byl nejhorší a ten poslední zas nejlepší. Nezaujala mě.

29.06.2014 2 z 5

Nevyšlapaná cesta nekončí: duchovní růst ve věku úzkosti Nevyšlapaná cesta nekončí: duchovní růst ve věku úzkosti M. Scott Peck

Kniha napsaná opravdu hodně špatným způsobem. Pořád dokola..."A tohle jsem napsal v této knize, a tamto zas jsem napsal v té další knize, a toto zas v té první knize...". Podle toho co píše,tak to je spíše souhrn jeho knih a spousta psaní o Bohu.

27.03.2014 odpad!

Postranní úmysly Postranní úmysly Penny Jordan (p)

Dva krásné romantické příběhy. Super knížka na dovolenou a odpočinek.

10.02.2014 4 z 5

Zimní nevěsta Zimní nevěsta Iris Johansen