Valentinky 1994: Džínsy a brillianty / Valentinská tombola / Láska znovu zrozená / Valentinská recese https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111178/valentinky-1994-dzin-111178.jpg 3 5 1

Valentinky 1994 série

1. díl

Čtyři příběhy ke svátku zamilovaných. Gina Wilkins - Džíny a brilianty: Alison má před sebou slibnou kariéru a pohybuje se v prostředí společenské smetánky, Beau je elektromontér, chodí v džínách a jeho kamarádi mají dost drsné způsoby. Mohou si dva tak různí lidé porozumět? Kristine Rolofson - Valentinská tombola: Famář Matt má dobré důvody pro to, aby zanevřel na všechny ženy, ale řízením osudu vyhrává v tombole návštěvu v kadeřnictví u přitažlivé Stelly. Nebo to nebyl osud, ale přičinliví obyvatelé městečka, kteří si přejí, aby se ti dva mladí sympatičtí lidé dali dohromady? JoAnn Ross - Láska znovu zrozená: Valentine pochází z těch nejvyšších společenských vrstev. Manžel. kterého jí vybrali rodiče, ji ale bezohledně opustil, právě když čeká dvojčata. Naštěstí se Valentine za dramatických okolností znovu setkává se svou starou láskou z mládí... Vicki Lewis Thompson - Valentinská recese: Mladá fotografka Jessie si umane, že musí nějak upoutat pozornost přitažlivého finančníka Reida Halsteada. Co takhle vyměnit fotografii býka, kterou si u ní Reid objednal, za něco mnohem pikantnějšího?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

My Valentine 1992

martinkaLLL
29.08.2014 3 z 5

Klasika, dobrá odpočinková na dovolenku.

harlekýnky

JoAnn Ross
americká
Kristine Rolofson
americká, 1975

Kniha Valentinky 1994: Džínsy a brillianty / Valentinská tombola / Láska znovu zrozená / Valentinská recese je v