martini.ce martini.ce komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Přečteno těsně po vydání, když jí byly plné obchody :) Tenkrát se četla dobře a rychle, v hlavě mi z ní nezůstalo nic. A mám pocit, že stejný komentář můžu zkopírovat i k dalším knihám RT.

Osm Osm Radka Třeštíková

Přečteno už před delší dobou. Tenkrát se četla dobře a rychle, v hlavě mi z ní nezůstalo nic. A mám pocit, že stejný komentář můžu zkopírovat i k dalším knihám RT.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

První knížka od RT, přečteno už před delší dobou. Tenkrát se četla dobře a rychle, v hlavě mi z ní nezůstalo nic. A mám pocit, že stejný komentář můžu zkopírovat i k dalším knihám RT.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížku jsem přečetla a pořád jsem čekala na nadšení a slzy od smíchu (jak jsem slyšela v doporučeních). Nic, no.

02.11.2019 1 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Byla jsem na ni zvědavá, ale nebyl to můj šálek čaje. Prvních asi 5 stran jsem přečetla a zbytek knížky pak rychločtením, věnovala jsem jí hodinu :) Forma (dialog mezi ex-právníkem a právníkem) mě nebavila. Některé myšlenky zajímavé, ale nic nového. Pokud je to pro někoho první knížka s jiným pohledem na svět, je to snadné ke čtení a k pochopení.

Pohádky po telefonu Pohádky po telefonu Gianni Rodari

Knížku jsem dostala od kamarádky, jako vzpomínku na její oblíbenou část dětství. A začala jsem ji číst až s vlastními dětmi. Každá pohádka je jiná, smutné, vtipné, nelogické, některé podivné... Ale v postýlkách je vždycky ticho nebo chichotání nebo dohadování, kterou budeme číst teď. A je to naše nejoblíbenější kniha před spaním už asi 5 let. Baví děti i maminku (což se u všech dětských knížek říct nedá :))

31.10.2019 4 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Poprvé jsem četla někdy na konci střední školy a hned se dostala mezi moje nejoblíbenější knížky. A chtěla jsem být jako Chris :) Moc ráda se k ní vracím a i přes opakované stěhování (a probírku knihovny) má u mě svoje stálé místo.

31.10.2019 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Měla jsem z ní trochu obavy, protože přece jen se z HH stal můj oblíbenec. Ale strach byl zbytečný a knížka mě chytila od první stránky.

31.10.2019 5 z 5