martinakovarova martinakovarova komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jsem asi jediná na této planetě, komu se toto nelíbí

08.03.2024 1 z 5

Mapa andělských znamení Mapa andělských znamení Doreen Virtue

Prodam

23.05.2023

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

(SPOILER) Tady v komentarich jsem cetla, ze pani nechape, proc byla kniha napsana, a ze je pro ni zklamanim. Naopak ja se domnivam, ze by se o tomhle tematu melo vice mluvit. Protoze treba zrovna takovy clovek muze byt i ve vasem okoli a nevite to. Osobni pribeh moji kamaradky, ktery mi do jiste miry pripominala tato kniha, je jednim z nich. Jeji tatinek umrel, mama si nasla noveho pritele, a ten chodil tuhle moju kamaradku v noci prznit.. Kdyz v sobe nasla odhodlani to mamce rict, tak ji to take neverila, tim to bylo uzavrene. Takove trauma, co si v sobe do budoucna nese, to je neco, co nejde popsat, treba do triceti let nebyla schopna navazat normalni partnersky vztah. Kdyz doslo na intimni chvili, zacala se strasne trpat a dostala zachvat A ten pan, co ji to udelal, chodi bez jakehokoli trestu po meste Chrante svoje deti.
A nechapu tu diskusi o autorskych pravech. Vsak tohle se deje dnes a denne a spouste detem a ty pribehy jsou tak podobne.
Za me plny pocet hvezdicek. Pani Mornstajnova je opravdu sazka na jistotu, krome knih pro deti jsem precetla vsechny, vsechny jednim dechem. Vyborne odvedena prace.

12.05.2023 5 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

(SPOILER) Ach jak ja jsem ji celou dobu pri cteni rozumnela. Dost mi pripominal muj pribeh. Az na to, ze ja jsem nemela ani tu babicku. Zadneho clena rodiny, ktery by byl muj zachytny bod. A jeste teda moje mati nema raka.. Prozrela jsem az ve 35 letech, jaka moje mati doopravdy je... Clovek to nechce videt.
Clovek ani memusi zazit valku, aby se stal obeti traumatu. Staci k tomu rodice. (Neco takoveho rikal odbornik na traumata Gabor Mate) a je to tak. Nelze urcit, kdo je vinen, trauma se prenasi z jedne generace na druhou jako lavina.
Podle me clovek, ktery tohle nezazil, chybejici lasku rodice, nedokaze pochopit jednani Simky Pekny a moc dobre zpracovany pribeh.

10.05.2023 5 z 5

Můj otec byl MIB Můj otec byl MIB Jan van Helsing (p)

Skvela kniha, ale ne pro kazdeho. Pro ty, co spi bohuzel neoslovi a pak knihu hodnoti jako “hruza”.
Pro ty, co uz jsou “trosku dal”, je to jen doplneni a shrnuti informaci. Za me to je TOP!

03.02.2022 5 z 5

Guru zemřel Guru zemřel Rabindranath R. Maharaj

Knihu jsem nahodou nasla v antikvariatu, po precteni jsem mela dojem, ze ke me prisla v pravy cas. Dlouho jsem se hledala a myslela jsem si, ze prostrednictvim esoteriky a andelskych karet, tarotovych karet, jogy a ruznych jinych praktit dosahnu stastneho zivota, na jednu stranu me to uklidnovalo a citila jsem se stastna - ale jen v tu jednu chvili, ale muj zivot byl depresivni a zavirala jsem pred tim oci. V zadnem pripade jsem si nechtela priznat, ze by to mohlo byt tim, co me v zivote provazi.
Poznala jsem jednu zenu, ktera mi vypravela, ze esoterika, reiki atd neni spravna cesta. Nechtela jsem to slyset... Taky mi to trvalo nejakou chvilku, nez jsem si uvedomila, ze na tom opravdu neco je. V tom me i potvrdil kamarad, ktery prozil klinickou smrt a vypravel mi jeho zazitky po smrti.
Nejsem clovek, ktery chodi pravidelne do kostela a nebo se denne modli ruzenec, nesouhlasim s Vatikanem, ale ziju s tim, ze mam v srdci Jezise Krista a ten me provazi zivotem nyni a musim rict, ze jsem mnohem stastnejsi, klidnejsi, vyrovnanejsi, uspesnejsi...
Moc doporucuji alespon precist.

09.01.2022 5 z 5

Kdo s ohněm zachází Kdo s ohněm zachází Pavel Hrdlička

Prvni knihu jsem precetla a tuhle a s ni dalsi jsem si koupila jako audioknihu. Konecne jsem nasla to, co jsem hledala! Kdyby slo dat deset hvedzicek, tak bych je dala. Uzasne cteni!

25.05.2021 5 z 5

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Toto je skvele cteni!

25.05.2021 5 z 5

Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem Laura Gutman

Naaaadherna kniha, kterou by si mela kazda maminka precist.

25.03.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Úplně jsem se při čtení za sebe styděla, že si stěžuji. Jsem sama na dvě malé děti v cizí zemi, neni to snadné, ale toto mě hezky proliskalo. Klobouk dolu před takovou silnou ženou. Tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem, a zanechalo ve mě to WOW, co jsem dlouho hledala.

19.03.2021 5 z 5

Každé dítě může dobře spát Každé dítě může dobře spát Annette Kast-Zahn

To psal psychicky nemocny clovek, nebo sektář. Nezkousejte to, nečtěte to!

11.02.2021 odpad!

Učebnice sebelásky Učebnice sebelásky Lucie Kolaříková

No nevim... nic moc,, spis nic nez moc.. a to se snazim privrit obe oci :-/

21.11.2020 2 z 5

Ovlivňování reality 1 - Prostor variant Ovlivňování reality 1 - Prostor variant Vadim Zeland

top kniha!

03.08.2020 5 z 5

Život v přeludu (... a jak se z něj probudit!) Život v přeludu (... a jak se z něj probudit!) David Icke

Top jako vzdy

23.05.2020 5 z 5

Mental healing - Tajemství sebeléčení a uzdravení Mental healing - Tajemství sebeléčení a uzdravení Clemens Kuby

Kniha je uplne TOP

09.05.2020 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Moc krasny pribeh, trochu zdlouhavy.

17.04.2020 4 z 5

Lekce osudu Lekce osudu Alexander Svijaš

Nasla jsem se tam...

14.04.2020 5 z 5

Jistota Jistota Dimtrij Sergejevič Veriščagin

Nevim no, nejak nesouhlasim s nekolika nazory...

04.04.2020 2 z 5

Nemoc jako symbol Nemoc jako symbol Ruediger Dahlke