martinakovarova martinakovarova komentáře u knih

Pravidla pro šťastnou lásku Pravidla pro šťastnou lásku Pierre Franckh

Kniha rozhodne není jen pro náctileté! Je tam tolik pravdy, akorat si člověk musí sáhnout do svědomí a spoustu věcí si přiznat a uvědomit. Rozhodně doporučuji! Všem, těm, kdo lásku hledají, těm, kteří nejsou ve vztahu spokojeni, těm, kteří své polovičky podvádějí... Zkrátka všem.

17.11.2019 5 z 5

Léčení solí a minerálními vodami Léčení solí a minerálními vodami Anita Schweiger

Ja jsem s knihou spokojena, celkem zajimave poznatky.

14.05.2019 5 z 5

Očkování, jeho účinky, následky a jejich léčba I. Očkování, jeho účinky, následky a jejich léčba I. Ludmila Eleková

Konečně někdo, kdo se nebojí otevřeně říkat pravdu o očkování!

25.09.2018

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Super čtení, přečetla jsem ji jedním dechem, akorát mi vadilo, že USA popisují jako top bezchybnou zemi a Rusko, jako zemi, která je prohnilá.

11.09.2018 5 z 5

Jedinečný Jeeves Jedinečný Jeeves Pelham Grenville Wodehouse

Pobavila :)

30.01.2018 5 z 5

Zdravé a šťastné dítě Zdravé a šťastné dítě Jenn Berman

Tuhle knihu by si měla přečíst každá maminka - nejlépe už v těhotenství. Přečetla jsem knih s podobným tématem více, ale tohle řadím mezi TOP! Naprosto souhlasím se vším.

12.07.2017 5 z 5

Pekelná třída a zlatá kreditka Pekelná třída a zlatá kreditka Vojtěch Steklač

Pro děti je to absolutně nevhodné.... Mach Sebestova a kouzelny vibrator... Autor si asi dělá srandu???? Nebo věta: "... Ne že bychom se s klukama občas na porno nepodívali, ale člověk by se tím chlubit neměl."
Wtf?????

27.04.2017 odpad!

Česká říkadla, písničky a pohádky Česká říkadla, písničky a pohádky Milada Motlová

Katastrofa! Autorka je totalni magor!

11.03.2017

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Některé úvahy stojí za zmínku, ale jinak jsem zklamaná. Hlavní hrdince bych dala deset tisíc čístého za pípání u pokladny v Lidlu a za manžela průměrného navrčeného pupkáče, co sedí doma s lahváčem a komanduje. Začátek se mi líbil, ale od půlky jsem to četla vyloženě pro to, že nemám ráda věci napůl, tím pádem i nedočtené knihy (co kdyby náhodou ve finále překvapila...).

18.01.2017 2 z 5

Péče o dítě - Od narození do tří let Péče o dítě - Od narození do tří let A. J. R. Waterston

Takze klasicka amerika, recepty s majonezou, horcici a vajicka po 6.mesici... Ani me neprekvapuje, ze tam plno obeznich jedincu. Ale na str.60 fotka zeny s miminkem v nezdravem tzv. Visítku místo zdraveho nosítka. Nasleduje prohlaseni, ze matky krmici umelym mlekem maji v necem vyhody... A jak tam preferuji ockovani... Skoda penez za takovy blabol

09.07.2016 odpad!

Kuchařka šťastného života Kuchařka šťastného života Eva Michaličová

Knihu jsem přečetla jako asi třicátou tohoto tématu... Nějak jí nemůžu přijít na chuť, hodnotím neutrálně.

23.12.2015 3 z 5

Posedlá romantikou Posedlá romantikou Beth Orsoff

Z téhle knihy jsem byla zklamaná. Neoslovila mě, nudila jsem se při čtení v jednom kuse, možná americké čtenářky z toho budou paf... Nutila jsem se to dočíst do konce.

17.08.2015 2 z 5

Mentální trénink Mentální trénink Kurt Tepperwein

Knihu jsem dnes dočetla. Člověk se zde dozví spoustu věcí z jiného úhlu pohledu. Četla jsem tu nejstarší verzi z roku 1998, nevím, jestli jsou novější verze jinak formulované, ale pokud člověk čte pečlivě a zamyslí se nad myšlenkama, které nám chtěl K. T. sdělit, tak pochopíme i zdánlivě složité texty... Já
Knihu doporučuji. Ale asi ne pro úplné začátečníky. Zde by se možná skutečně ztratili.. ;)

11.08.2015 4 z 5

Jak nezabít manžela Jak nezabít manžela Pavel Verner

Novodobá Maryša :-) velice se mi kniha líbila, dočetla jsem ji do konce bez problémů. Konec vtipný. Celkový dojem za plný počet bodů - zábavná oddechovka třeba k moři. Klidně bych si ji přečetla znovu.

20.05.2015 5 z 5

Zachraňme klima – Ještě není pozdě Zachraňme klima – Ještě není pozdě Toralf Staud

Kdyby tak měl každý stejný plán zachraňovat Zemi, tak by bylo všechno jinak... Ale lidi se ničí sami, to je veliká škoda... Kniha dobrá, poučná, ale nevěřím, že něco vyřeší... Ale každopádně hodnotím plným počtem.

15.07.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kýbl nudy na papíře....

28.05.2014 1 z 5

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

Každý by si to měl přečíst a uvědomit.... Ale záleží nakaždém, jak se svým zdravým naloží.

15.04.2014 5 z 5

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

Podle mě je autorka mimo mísu... Možá jiný žánr jí jde lépe, ale toto jsem skutečně dočetla stylem - ať už to je za mnou. Nuda.. Možná to hodnotím proto, že Tunisko bylo jednu dobu mým domovem, tak bych řekla, že takhle opravdu ne-e.. Ale to je jen můj názor... A kdo je nadšený a má rád arabský svět, ať si přečte: Fatwa... Toto je vedle Fatwy slabý odvar. Možná je to i tím, že Fatwu psal reál, Osudovou posedlost psala fantazie...

26.08.2013 odpad!

Jak se vyhnout, jak dosáhnout početí: příručka přirozených metod Jak se vyhnout, jak dosáhnout početí: příručka přirozených metod Josef Husek

Tuhle příručku doporučuji přečíst všem ženám a především těm, které věří, že hormonální antikoncepcě je zdraví neškodná... Tohle Vám otevře oči..

11.08.2013 5 z 5

Bílá moc Bílá moc Karolína Vaverková

Forma, jakou to bylo psané je odlišná od klasických knih tohoto typu, ale zase, psal to život, ač autorka byla mladá a kolikrát se čtenář pozastaví nad jistýma pasážema, které pravěpodobně nechápe, ale v tu chvíli to bylo tak, jak to ona sama cítila. Co jiného měla psát, když její život byl jenom fet??? O kytičkách psát nebude... Tohle pochopí jen člověk, co to zkusil... Nicméně není to úplný výbuch, existují mnohem lepší díla tohoto typu, ale pro člověka, co je v obraze to stačí natolik, aby pochopil a uvědomil si. Ale propadák to také není. Znám místa, které autorka popisuje, i některé osoby... Tím pádem se to četlo samo....

12.04.2013