Posedlá romantikou

Posedlá romantikou

Myslíte si, že váš milostný život nestojí za nic? To ještě neznáte Julii Burnsovou, dvaatřicetiletou nezadanou právničku z Los Angeles, která se po fiasku, jež zaznamenala se svým nyní už bývalým dlouholetým přítelem, rozhodla, že znovu podstoupí peklo seznamování. To vše jenom proto, že touží po onom nedostatkovém zboží - slušném muži, kterému by mohla dát své srdce. Když Julie nabude přesvědčení, že hledání toho pravého je jen "sázkou do loterie", rozhodne se své šance na výhru maximálně zvýšit. Vyzkouší vše, od náhodných setkání a rande naslepo po seznamovací kanceláře a úžasný svět internetu, jen aby ho potkala. A při těchto pokusech jen tak mimochodem odhalí několik tajemství života nezadaných - že láska občas člověka přepadne, zrovna když ji nejméně čeká, a i ty nejhorší první dojmy se mohou překvapivě změnit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33295/posedla-romantikou-33295.jpg 3.430

Romantically challenged (2006)

Vydáno:, Ikar (ČR)

DK197
03.02.2016

Kniha, která neurazí, ani nenadchne. Alespoň mě.

Kniha, která měla jeden vyloženě zábavný moment a několik milých, zajímavých a usmevných. Zbytek mi splynul v mlhu. A to je na dobrou knihu dost málo, když ty lepší části se povětšinou vyskytly na posledních sto stranách z více než 300.

Ani konec nebyl kdoví jak mimořádný. Prostě to ušlo. Neurazí, nenadchne.

martinakovarova
17.08.2015

Z téhle knihy jsem byla zklamaná. Neoslovila mě, nudila jsem se při čtení v jednom kuse, možná americké čtenářky z toho budou paf... Nutila jsem se to dočíst do konce.

Manifest blech
13.05.2014

Neměla jsem na to to dočíst, což vlastně mluví za vše.

balat
21.11.2013

Tak tahle knížka mě hodně bavila, skvěle se četla. Možná není tak vtipná jako jiné knížky tohoto žánru, ale to mi vůbec nevadilo, a i když už předem je jasné jak to asi dopadne, tak mě strašně bavilo se k tomu konci dočíst. Jako oddychovku můžu jen doporučit

malen
03.10.2013

Mně to zas tak nudné nepřipadalo, docela jsem se pobavila, příjemná oddychovka.

Verymach
30.01.2013

Děj byl od začátku oddychový,dobře se to četlo. Jenomže pak mě začalo nudit,když pořád jen randila s dalším a dalším ,už jsem byla z toho otrávená. Konec byl rychlý...

LibraryGirl
10.02.2011

Nudné a nezáživné. Jediné co je na této knize pěkné je obálka se srdíčky, ta se povedla a velmi naláká na tuto knihu. Měl by to také být humor podle Bridget Jones, ale s ní to nemá absolutně co dělat. Sem tam vtipná kniha, ale jinak celkové hodnocení velmi průměrné až podprůměrné.