Martina1725 Martina1725 komentáře u knih

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Příběh vtáhne, ale trochu jsem zklamaná z prvku fantasy. Čekala jsem spíš historicko-romantický román.

06.04.2022 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Hezký, oddechový, na mě asi příliš předvídavý a sladký konec. Předchozí díly mě chytly víc.

03.04.2022 3 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Opět čtivá oddechovka. Bylo milé se vrátit zase do věku 20 let.

23.03.2022 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Taková příjemná oddychovka. Čte se dobře a rychle a má i svou hloubku.

15.03.2022 5 z 5

Keltský šaman Keltský šaman John Matthews

Určitě dobrý návod pro ty, co se vydají na šamanskou cestu, ale byla bych opatrná jen z knihy. Určitě stojí za přečtení. Ale na praktikování bych byla opatrná.

13.03.2022 4 z 5

Runy v praxi Runy v praxi Edred Thorsson (p)

Kdo se zajímá o runy, určitě přínosná. Ale na další magické návody bych byla opatrná, pokud tomu člověk skutečně nerozumí.

04.03.2022 4 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Radek Sterakdary Starý (p)

Líbilo se mi, jak autor pracuje s emocema. Na druhou stranu je škoda, že trochu víc ty emoce nerozvinul mezi postavami.

02.03.2022 3 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Nejsem úplná cílovka. Je znát, že se autor inspiroval Zaklínačem. Líbilo se mi, jak má příběh promyšlený a taky tam bylo pár hlubokých myšlenek

17.02.2022 4 z 5

Keltské symboly - Magická síla symbolů I. Keltské symboly - Magická síla symbolů I. Sabine Heinz

Pár zajímavých informací, ale trochu stroze napsaná.

12.02.2022 4 z 5

Šibalské pohádky - Zvířecí příběhy z celého světa Šibalské pohádky - Zvířecí příběhy z celého světa John Matthews

Příběhy a pohádky z celého světa.

09.02.2022 5 z 5

Keltské duchovní tradice Keltské duchovní tradice Caitlin Matthews

Zajímavý výcuc Keltské duchovní tradice. Na konci je dokonce pár cvičení. Někdy pro mě byly informace nepodstatné, ale něco rezonovalo hodně.

04.02.2022 4 z 5

Keltská civilizace a její dědictví Keltská civilizace a její dědictví Jan Filip

Info o Keltské civilizaci. Na mě moc odborné, ale pár informací jsem si taky vytáhla.

30.01.2022 3 z 5

Keltská kniha mrtvých Keltská kniha mrtvých Holger Kalweit

Celkem náročná kniha. Jsou tam zajímavosti a náhledy do života Keltů, ale čte se těžko a někdy mě dost vadilo, jak pořád autor plive na naši kulturu (ne, že bych nesouhlasila, ale proto tu knihu nečtu, nemusí to být pořád dokola).

22.01.2022 3 z 5

Poselství Mistrů Poselství Mistrů Brian L. Weiss

Kniha velmi zajímavá a přínosná. Jen občas vata a přišlo mi, že se autor odchyloval od tématu.

09.01.2022 4 z 5

Jen láska je skutečná Jen láska je skutečná Brian L. Weiss

Opravdu zajímavé. Asi zajdu taky na nejake sezení.

30.12.2021 5 z 5

Keltská astrologie Keltská astrologie Phyllis Vega

Kniha obsahuje keltský kalendář za který jsme ráda. Nicméně charakteristika znamení moc nevychází. Jsou tam i kouzla, která neplánuji zkoušet.

23.12.2021 4 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Autor v první polovině popisuje postřehy ze svého života, jak začal psát - některé jsou vtipné - a pak dává pár rad a komentuje, jak začít.

18.12.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Odpočinková kniha i téma, jak dělaná na zimu pro ty, co se nedostanou na hory. Jen možná i trochu nuda.

05.12.2021 4 z 5

Keltské mýty Keltské mýty Miranda Green

Čte se těžce, ale je plná faktu, proto, kdo se chce o Keltech něco dozvědět, je vhodná.

13.11.2021 4 z 5

Míša v síti Míša v síti Veronika Matysová

Tahle knížka se mi fakt líbila. Odpočinkové čtení, zajímavý konec.

31.10.2021 5 z 5