Poselství Mistrů

Od autora bestsellerů Mnoho mistrů, mnoho životů a Jedna duše, mnoho těl Briana L. Weisse. Zatímco ve svých předešlých knihách se dr. Weiss zabýval spíš vlivem minulých životů na současné životy lidí, v tomto díle se zaměřil na nadčasové, blahodárné a vpravdě božské působení netělesných bytostí, jež jsou zasvěceným známé coby Mistři. Tito moudří duchovní průvodci bdí nad našimi osudy a je jen na každém z nás, zda se rozhodne jejich velkorysé nabídky využít. Pro každičkého člověka na této planetě má totiž planetě má totiž duchovní svět přichystáno nekonečné množství všemocné síly, jíž se v tomto vesmíru nic nevyrovná. Ta síla má jméno láska… O tom, že se nejedná o žádné naivní pohádky svědčí kromě nesporné vědecké prestiže autora také množství autentických výpovědí osob, které se podrobily regresi. Kniha proto obsahuje skutečná, přesná a doslovná poselství duchovních Mistrů, která byla při sezeních zaznamenána. Doplňují ji texty meditačních technik, které čtenář může s úspěchem vyzkoušet sám na sobě a otevřít si tak cestu ke zdroji nekonečné jednoty a síly. Učení duchovních Mistrů, hlas lásky volající přes propast světů. 3. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161623/poselstvi-mistru-161623.jpg 4.647
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Metafora

Messages from the Masters (2000)

Kniha Poselství Mistrů

Pets
29.05.2013

Už jsem přečetla téměř všechny knihy tohoto autora. Jedním slovem, úžasné. Hrozně moc mi tato kniha a další jeho knihy daly. Neříkám, že věřím každému jeho slovu. Na svět začínám hledět v jiných barvách.

Arianne
25.05.2013

Moje druhá kniha od tohoto autora. Chroupala jsem ji hodně dlouho, nedá se přečíst na jeden zátah. Autor zde rozebírá pravdy vyjevené mistry, se kterými jsme měli možnost se seznámit v knize Mnohož ivotů, mnoho mistrů. Krom výkladu nás zaplavuje zkušenostmi z praxe své i svých kolegů. Aby kniha člověku něco dala, musí být stoprocentně naladěn na dané téma, ale zpracování je výborné, srozumitelné a velmi lidské.

Denaille
15.02.2011

Podobné knihy bývají plné cizích slov a nesrozumitelných, odborných výrazů... Tahle knížka mě opravdu bavila a vím o čem byla. Něco jsem si z ní vzala a pochopila... Rozhodně doporučuji všem, kteří se zabývají o esoteriku nebo rovnou o regresní terapie.
Je tam hodně příběhů z minulých životů, které při terapii zažívali různí lidé a i něco ze života samotného autora.
Dovoluji si říct, že mně tahle kniha změnila život, jelikož jsem se po jejím přečtení začala na svět dívat úplně jinýma očima. Neříkám, že věřím naprosto všemu, ale rozhodně mě to nasměrovalo k tomu vytvořit si vlastní představu o tom, co se může po smrti stát a právě tahle kniha pro to vytvořila pevnou základnu.