Jen láska je skutečná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve filmech, v románech, ale i v životě si lidé občas slibují lásku „dokud nás smrt nerozdělí“. Jenže co když je smrt jen další branou, dveřmi otevřenými k novým zrozením a novým setkáním se svými milovanými? Dr. Weiss je nezvratně přesvědčen, že tomu tak opravdu je. Proč? Do jeho ordinace, kde pomáhá lidem metodou regresní terapie, přišla mladá žena Elizabeth. Po matčině smrti trpěla nesmírným zármutkem, měla problémy i se vztahy k mužům. Dr. Weiss ji zavedl do minulých životů, aby se společně pokusili odhalit příčinu. Ve stejné době se u něj léčil Pedro, sympatický Mexičan, který se také utápěl v žalu. Elizabeth s Pedrem se neznali, takže nikdo netušil, jak neuvěřitelné drama se začíná rozehrávat. Čím hlouběji se totiž nořili do minulosti, tím jasnější se zdálo, že se kdysi velice dobře znali, a co víc, že se milovali! Na lékaři teď bylo těžké rozhodnutí. Má bývalým milencům prozradit pravdu o jejich minulých životech? Má právo zasáhnout do toho současného? Neuvěřitelné svědectví o tom, že naši milovaní nás nikdy neopustí… Od autora již vyšlo: Mnoho životů, mnoho Mistrů, Poselství Mistrů, Jedna duše, mnoho těl...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149105/jen-laska-je-skutecn.jpg 4.574
Žánr:
Literatura světová, Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Only Love Is Real: A Story of Soulmates Reunited, 1996


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Jen láska je skutečná

Martina1725
30.12.2021

Opravdu zajímavé. Asi zajdu taky na nejake sezení.

Kackatlacka
29.08.2021

Pokud věříte v minulé životy, nebo jste jogín/buddhista/milovník eza... To je jedno... Najdete se tu. Ta knížka je úžasná a doktoru Weissovi věřím každé slovo! A pokud nevěříte v minulé životy, tak nemusíte. Autor tuhle myšlenku nikomu nenutí. Dokonce sám přichází s myšlenkou, že je možné, že vzpomínka na minulý život je fantazie, kterou mozek vytváří jako takovou berličku pro vysvětlení, uchopení a následné vyřešení různých traumat, strachů a jiných neduhů, které nás trápí.


kamibe
18.07.2021

Další Weissova kniha, kterou jsme s kamarádkou přečetly s velkou chutí.

xolee
08.10.2020

Velmi zajímavé téma, které se jen těžko dá vysvětlit a ještě složitěji napsat. Proto věřím, že někomu se četla složitěji. Ke knížce jsem se dostala náhodou, kdy jsem zaslechla, že se jedná o regresní terapii a dva pacienti, co se v životě nepotkali, vykládají stejný příběh a pan Weiss váhá, zda do toho zasáhnout nebo ne. Tohle me hnalo knížku dočíst. Autorovi poznámky na předešlé knihy, mě nakousli, že určitě si další přečtu. Knížku nehodnotím jako knížku, přeci jenom autor je více doktor/psychiatr a ne spisovatel, ale hodnotím jaké pocity jsem měla při četbě a že mě donutila přemýšlet nad tím, tím...❤️

Aileena
12.03.2020

Toto téma je hodně o individuálním pohledu. Svou pravdu najde každý, ať vidí věci, jak chce. Tudíž i skeptik, který na mnoho životů nevěří, bude mít svou pravdu, při tvrzení, že je nejdůležitější změřit se na současný život a okamžik.
Mně se knížka četla dobře, a i když jsem původně taktéž očekávala trochu větší soustředění na avizovaný příběh konkrétní dvojice, své jsem si našla. Vidím to tak na tři a půl hvězdy... ;-)

knihyKeMne
01.02.2020

Ta knížka je napsaná nešťastným způsobem. Autor do hlavní linie Elizabeth a Pedra vsunuje i různé jiné příhody, myšlenky a vhledy, působící v daném kontextu poněkud rušivě, snad jako by patřily do jiné knihy. Jako by autor měl toho na srdci tolik, že nám to honem sděluje tak, jak mu to přijde na mysl. Mnohdy stírá i hranici, co mu opravdu řekli Mistři, a co je už jen jeho interpretace. Může tak nechtěně do jejich poselství vnést omyl, a kniha pak působí nevěrohodně. Zvláště pro lidi, kteří svou náturou stále všechno rozumem přezkoumávají. Dalo mi hodně práce uspávat rozum a naslouchat poselství knihy.

Hvězdu navíc jsem přidala za úvody ke každé kapitole, citující slavné osobnosti historie a dokazující tak, že i ony považovaly reinkarnaci za samozřejmou. Mnohdy mě to i mile překvapilo.

Sunday
21.10.2017

Velmi zajímavé informace o našich předchozích životech. Doufám, že to tak opravdu je, protože pak je svět dobré místo k životu. Stojí za zamyšlení. Sháním další autorovy knihy.

mauvais-ange
19.09.2017

Téma regresní terapie mě poslední dobou dost zajímá, a tak jsem vděčná, že se mi dostala do rukou tato knížka. Je na ní znát, že ji psal psychiatr, co se ve své práci vyzná, ani jsem nečekala, že bude psát tolik detailů ze své praxe...Nejdřív jsem se bála, že se bude jednat spíše o zamilovaný příběh s regresní terapií na pozadí, ale bylo tomu přesně naopak. V knize jsou dobré myšlenky, se kterými ve většině případů souhlasím, zajímavé jsou i příběhy a vzpomínky jiných lidí než ústředního páru. Jelikož toto byla moje první kniha od Briana L. Weisse, tak mi občasné odbočky k jeho předešlým knihám nevadily, spíše mě namotivovaly k tomu, že si chci přečíst jeho další knihy.

1

Doporučujeme

Chatrč
Chatrč