Martass8 Martass8 komentáře u knih

Poirot a já Poirot a já David Suchet

Poirota prostě miluju, jako miliony dalších . David ho zahrál grandiozně , David ho žil nikdo jiný ho nedokáže zahrát a vnímat jeho postavu tak jak jej Agatha vymyslela..Každý detail jeho povah a výstřelků. Je to jediný herec který natočil všechny díly Poirota.Tato kniha je užasná procházka obdobím , kdy se David a Poirot stali jedním :-)) Musela jsem ji mít.

30.12.2019 5 z 5

Apokalypsa Z: Začátek konce Apokalypsa Z: Začátek konce Manel Loureiro

trošku mi to připomíná , nečetla jsem, ale není to jako seroš Walking Dead ?? Díky za odpověd

29.12.2019

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

je jí 17 proboha už by se měla rozhodnou co jo a co ne, asi jí to nakonec vyhovuje.Dneska a už dávno každý ví, jak to skončí jak to probíhá. Každý si svou cestu vybírá sám.

29.12.2019 odpad!

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha je špička totoho tématu, dobře napsaná . Kultovka

28.12.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Tak tohle je moje "bestovka" pořád si ji mohu číst tu musím mít v knihovně, nikomu nepučim. Super napsané, ale chtěla bych aby nakonec nák zabojovali a kytičky přemohl hmmm.

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Moje srdcovka, klasika co víc říct. Super napsané

Setovi zabijáci Setovi zabijáci Paul Doherty

Tuto knížku jsem přečetla jedna dvě.Opět super detektivní práce vznešeného Amerotkea , jako vždy spisovatel "rád" popisuje kde co, ale nevadilo to. Nakonec mi zbyl smutný pocit z rozuzlení případu až k pláči. Ale jsem holka tak to je asi normálka.To by asi kniha měla dělat nák člověkem pohnout ....

26.12.2019 5 z 5

Mstitelé bohyně Isis Mstitelé bohyně Isis Paul Doherty

Miluji tyto egyptské detektivní příběhy hlavně když je tam moje nej faraon Hatusu

24.12.2019 5 z 5

Vraždící Anubis Vraždící Anubis Paul Doherty

Ze začátku mi to přišlo zdlouhavé ale zacetla jsem se a jsem ráda ze tu knihu mam , dejte tomu šanci

24.12.2019 4 z 5

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Každý kdo má rád Tudorovce by si ji měl zakoupit :-))

Šest žen Jindřicha VIII Šest žen Jindřicha VIII Paul Rival

Tak konečně dočetla , kniha se mi líbila někdy dost popisná,dost často postavy popsané než jinde ale jistě stojí za přečtení

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Antonia Fraser

Tak tu nutně potřebuju

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Tak tuhle knihu jsem měla, pak pučila a už nemám a zas ji potřebuju skočim na bazoš:-D

Věčná láska Věčná láska Bertrice Small

K těmto knížkám se neustále vracím i proto jsem si je pořídila všechny , lehké čtení někdy už mám chaos kdo je čí dítě atd :-D Obdivuji spisovatelku

Bohyně ticha Bohyně ticha Christian Jacq

Všem doporučuji , potřebuji celou serii jsem blázen :-D

Královna Slunce Královna Slunce Christian Jacq

Tuto knihu jsem četla několikrát je to z nějaké série ?? nevím ??

Pod západní akácií Pod západní akácií Christian Jacq

Optěk krásnej kousek , musím si pořídit další díl :-)

Bitva u Kadeše Bitva u Kadeše Christian Jacq

Tuto knihu jsem četla už několikrát je to dobře napsané

Sfinga 2 - Záhady historie Sfinga 2 - Záhady historie Hans-Christian Huf

Kniha se mi moc líbila , ještě potřebuju další dva díly :-))