markuc markuc komentáře u knih

Mstitel Mstitel Frederick Forsyth

Velmi napinava a ctiva kniha - precetl jsem behem par dnu a stranky jsem vyslovene hltal a nemohl jsem se dockat konce.

03.07.2013

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Vyborná kniha - velmi dobře se čte. I když je vlastně kniha úplně jiná, než starší Formánkovy díla, hlavní linie je vlastně velmi podobná. A taky se kniha odehrává v ČR, víceméně. A taky trošku chybí ty výborné ilustrace. Je to zřejmě dost osobité a osobní dílo a docela mne překvapuje, že to vlatně Formánek vydává jako knihu - zní to spíš jako osobní deník.

03.07.2013 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Bavil jsem se, skvele vypraveny pribeh a hlavne velmi dobre ctivy (i kdyz diky znalosti filmu jsem jiz nektere sceny vedel dopredu).

Krásná netýkavka Krásná netýkavka Inna Rottová - Mirovská

Knihu jsem ani nedocetl celou - dostal jsem ji jako darek uz ani nevim, pri jake prilezitosti a od koho. Kniha je velmi slaboducha a pribehove opravdu jednoducha (prvnich sto stran je vyslovene o nicem) - autorka se vyziva v popisech malickosti (vetsinou naprosto nedulezitych) a samotny detektivni pribeh se schovava nekde v pozadi. Nuda.

03.07.2013 1 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Skvela knizka, dobre cteni a pobavilo, skvela odpocinkova literatura - nic intelektualne narocneho.

03.07.2013 4 z 5

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

skvela kniha, zatim se mi asi z cele sagy libila nejvic...

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Knizka me bavila, muj salek kavy, spravne temna atmosfera s prekvapivym koncem...velmi dobre se cte, i kdyz neni zrovna nejkratsi.

Jsem zvedavej na dalsi knihy stejneho autora (lepe receno autorske dvojice).

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Docela roztahana nuda, celkem nezajimavy a prumerny pribeh rozebirany zbytecne dlouho - kniha tim ztraci vypraveci schopnosti a trochu nudi.

03.07.2013 2 z 5

Motocyklové deníky Motocyklové deníky Ernesto Che Guevara

Kniha mne zklamala celkem, cekal jsem od ni vice (hlavne pres ten "hype", ktery kolem knihy koluje).

03.07.2013 3 z 5

Můj Michael Můj Michael Amos Oz (p)

o ničem (pro chlapa)

03.07.2013 2 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

vtipna kniha, pribehove nic moc, ale hlasky vyhravaji na plne care

20.06.2013 4 z 5

SE7DM SE7DM David Seidman

skvele ilustrace, vyborny komiks a dobre napsano

20.06.2013 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Velmi poucne a napinave cteni. Hvezdicka dolu je vlastne jen za konec a obcas zbytecne rozvlacny dej. Vse ale dostatecne vyvazi napinavy dej a nektere akcne-dobrodruzne momenty.

20.06.2013 4 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

strasne roztahane a hrozne popisne, az se mi chce rici, ze to je jasne, kdyz to napsala zena (ale cetl jsem od autorek-zen jine knihy a rozhodne jsou daleko lepsi), tohle je proste jen ztrata casu

20.06.2013 2 z 5