MarkettT MarkettT komentáře u knih

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Spoiler!!!
Série to byla úžasná, jen bych si představovala jiný konec, možná kdyby některé věci/lidi nechala mrtvé udělala by lépe. A rozhodně si myslím, že Temnyj by si zasloužil šťastný konec, sice je to zlosyn, ale zasloužil by si někoho, kdo by mu ukázal, že je i lepší cesta. Mala jsem v první knize měla ráda, ale postupem jsem ho nesnášela a Nikolaj, by si též zasloužil něco jiného. K sérii se budu i přesto ráda vracet, byl to nádherný příběh. ♥

22.03.2018 4 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Lepé to ani dopadnout nemohlo! Dokonalá série!:)
SPOILER
Akorát je mi líto Ciarana, docela jsem si ho oblíbila :)

15.11.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Dokonalost sama! Kéž už by byl další díl!

20.11.2016 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Přesně takový konec jsem si představovala, oddechové čtení, bylo to super ❤️

25.05.2019 5 z 5

Píseň stínů Píseň stínů S. Jae-Jones

Myslím, že je to naprosto úžasný, jedinečný příběh. Jsem opravdu ráda, jak to dopadlo, příběh si takový konec opravdu zasloužil.

24.11.2018 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Upřímně jsem čekala něco trochu víc... ale ani tohle nebylo špatný, na zkrácení volné chvíle, kdy opravdu nemáte, co jiného číst, tak je kniha dobrá:)

02.09.2018 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Byla to fajn oddechovka ❤️

30.07.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Mám z tohoto dílu, rozporuplne pocity a jednou tolik otázek, než u předchozího dílu!:D Bishop je sexy a zvracený, ale bohužel mám větší slabost pro Natea! SPOILER: ale ten sen, ze by to dělala se vsema, byl fakt bozi!:D

06.06.2018 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Tak moc bych chtěla další díl:((, je to úžasná série

28.04.2018 5 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Včera mi psalo nakladatelství, že na překladu probíhá finální redakce

07.03.2018 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Zajímavý příběh, originální, určitě stojí za přečtení a doufám, ze vyjde pokračování!:)❤️❤️

30.12.2017 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Trilogie pěkná, ale přála bych si, aby to skončilo jinak:/:)

12.11.2017 3 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Nemám slov! Opravdu se těším na další díl

05.11.2017 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Nevím ani kde začít... trilogie byla dokonala,ale ten konec... co to potom bylo za vidění, když zůstal sám... ano sice Ledger, říkal, že ho vidí u řeky, jen jsem,ale doufala,ze ne samotného:/. ♡

07.01.2017 5 z 5