mariannnka mariannnka komentáře u knih

Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků neznámý - neuveden

blog Protivné blondýny nečtu pravidelně, ale pár článků jsem si prošla a zaujaly mě, tak jsem si pořídila i její knihu. Nemůžu říct, že bych se v ní dozvěděla nějaké úplně přelomové informace, myslím, že pro někoho, kdo alespoň trochu používá selský rozum a vidí do marketingu, to není nijak dechberoucí čtení. pobavil mě ale používaný jazyk, styl psaní a to, s čím vším je schopen takový obchodník na trhu obchodovat, aby si jak se říká namastil kapsu :-)

01.11.2015 4 z 5

Má cesta zpátky do života Má cesta zpátky do života Therese Schwarzenberg

Fantastická kniha pro všechny, kteří chtějí s Therese Schwarzeneberg prožít její příběh rehabilitace z úrazu, kdy jí lékaři prorokovali život strávený v posteli nebo v lepším případě na invalidním křesle. Potěší všechny zastánce zahrnutí psychiky do léčebných procesů a také všechny, kteří podporují celostní metody léčby (např. homeopatii či akupunkturu). Místy mi běhal mráz po zádech z toho, čeho všeho může být člověk schopný, pokud doopravdy chce.

27.09.2015 5 z 5

Jde o váš život – Srovnání medicíny a přírodního léčitelství Jde o váš život – Srovnání medicíny a přírodního léčitelství Jean-Claude Alix

Musím říct, že se kniha čte velmi hezky, svižně a našla jsem v ní spoustu zajímavých informací o tom, jak to ve zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu chodí. S řadou věcí nesouhlasím a dle mého jsou uvedeny dokonce nepřesně (např. to, že se homeopatie používá již tisíce let, což není pravda, protože homeopatie je metoda, která se používá přes 200 let). Jinak ale pro takový ten celkový základní přehled o medicíně a přírodním léčitelství poslouží poměrně dobře. :)

18.08.2015 3 z 5

Klasická homeopatie v teorii a praxi Klasická homeopatie v teorii a praxi Petr Zachariáš

český trh dlouho postrádal takovouhle knihu o homeopatii! Díky za ni :-) vřele doporučuji všem, kteří už nechtějí tápat v té spoustě informací, které se o homeopatii všude píší.

18.08.2015 5 z 5

Organon léčebného umění Organon léčebného umění Samuel Fridrich Christian Hahnemann

Kniha se nehodí pro získání základního přehledu v homeopatii. Je vhodná pro její studium, obsahuje jednotlivé paragrafy, na kterých je postavená filozofie homeopatie. Český překlad bohužel obsahuje chyby, nejlépe číst v originálním znění.

02.08.2014

Páter František Ferda Páter František Ferda Zdeněk Rejdák

Výborná kniha! Ukázka toho, že mezi léčiteli se najdou opravdoví odborníci, co svou činnost berou (v tomto případě brali) jako poslání se skvělými výsledky. Vřele doporučuji všem, co chtějí vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a rozšířit si rozhled v tom, co pro nás může udělat příroda! :)

24.06.2014 5 z 5

Můj život s alternativní medicínou Můj život s alternativní medicínou Jiří Janča

báječná kniha, moc mě mrzí, že se s jejím autorem nemohu dnes setkat osobně. Velmi doporučuji, tento člověk léčil srdcem.

11.06.2014 5 z 5

báječná kniha! :-) přečtená za 2 odpoledne, pohladí na duši a někomu třeba i otevře oči.

11.06.2014 5 z 5

Homeopatie - energetická medicína. Základní principy Homeopatie - energetická medicína. Základní principy George Vithoulkas

Na českém trhu je pro veřejnost určena řada knih o homeopatii, tato je skutečně jedna z nejlepších a doporučila bych ji každému, kdo si chce o homeopatii zjistit základní a přitom seriózní informace.

03.01.2014 5 z 5

Reconnection - návrat k léčivé energii Reconnection - návrat k léčivé energii Eric Pearl

Velmi obohacující kniha!

01.01.2014 5 z 5

Jídlo jako pokrm duše Jídlo jako pokrm duše Maureen Whitehouse

Takova kniha do zacatku pro všechny, kteří se chtějí aktivně zapojit do pece o své zdravi. Shrnuje vse důležité.

17.11.2013 5 z 5

Víly Víly Doreen Virtue

Kniha, které hřeje na duši po celou dobu jejího čtení.

09.11.2013 5 z 5

Uzdrav se sám Uzdrav se sám Markus Rothkranz

Poměrně drahá kniha, ale člověk v ní najde užitečné informace o vitariánské stravě spolu s dalšími odkazy na zajímavé knihy, články a internetové weby.

06.11.2013 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Máme se od takových lidí hodně co učit - ať už je kniha smyšlená, či nikoliv, může nám být vzorem pro lepší, hodnotnější a celistvější život. Hned by nám tu společně na světě bylo lépe.

16.08.2013 5 z 5