Páter František Ferda

Páter František Ferda https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62300/mid_pater-frantisek-ferda-q80-62300.png 4 21 4

Podtitul: Životní osudy, recepty, experimenty. Páter František Ferda (1915–1991) patří mezi legendární postavy českého léčitelství. Do Sušice, kde léta žil a působil, se za ním sjížděly tisíce pacientů z celé země i ze zahraničí. Všichni využívali jeho neobyčejných vloh, daru jasnovidné diagnostiky a schopnosti doporučit vhodný léčebný prostředek, který býval prakticky výhradně přírodního původu. 16 str. obr. příl.... celý text

nevermore3
17.11.2022 3 z 5

Knížka by se asi dala zařadit do kategorie "Ezo", ale zároveň prostě Ezo není a je spíše životopisná. Příliš poutavé čtení to není, nevěřící Tomáše to asi stejně nepřesvědčí, ale když si z toho vezmeme jen aspoň několik pár malých doporučení, nebude nám to k neprospěchu.

Atanone
17.06.2017 5 z 5

Páter Ferda mě léčil na dálku-osobně jsem se s ním nesetkala,ale musel to být úžasný člověk s úžasnými dary. Recept,kterým pomohl mně,dodnes předávám dál lidem,kteří mají stejné potíže. Tímto též doporučuji jeho Receptář.
Takže kromě hvězdiček pro autora přidávám ještě "Pán Bůh odplať" tam někam "nahoru" ♥

Adliczka
08.07.2015 5 z 5

Naprosto souhlasim s predchozim komentarem. Nebudme lini a udelejme neco pro to, abychom alespon trochu jedli lepe...

mariannnka
24.06.2014 5 z 5

Výborná kniha! Ukázka toho, že mezi léčiteli se najdou opravdoví odborníci, co svou činnost berou (v tomto případě brali) jako poslání se skvělými výsledky. Vřele doporučuji všem, co chtějí vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a rozšířit si rozhled v tom, co pro nás může udělat příroda! :)

léčitelství

Zdeněk Rejdák