Víly

Víly https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9405/bmid_vily-6fu-9405.jpg 4 40 8

Spřátelte se s vílami! V této osvícené knize Doreen Virtue jasně vysvětluje, kdo víly jsou, jak nám pomáhají a jakými způsoby se můžeme spojit s jejich kouzelnou energií. Pravdivé příběhy lidí, kteří se s vílami setkali a jimž byla pomoc víl prospěšná, dokumentují učení Doreen. Uvidíte, jak se k nám víly připojují, když léčíme sebe nebo naše domácí zvířátka, jak nám pomáhají najít ztracené předměty, jak pomáhají našim zahradám bujně vzkvétat a jak čistí naše životní prostředí.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Faires 101 , 2007

Jitty82
11.10.2021 5 z 5

Krásný úvod do světa víl. Na světě je toho mnohem víc, než dokážeme vidět očima. Elementární bytosti přírody provázejí člověka od nepaměti. Víly, skřítci, elfové, duchové stromů - jsou jen někteří z nich. Když se k nim budeme chovat hezky a myslet na ně (můžete zasadit stromek, vyčistit pramínek, potůček), přinesou nám jako přátelé radost a štěstí do života.

LadyValeria
05.05.2018 5 z 5

Knihy autorky zabírají v knihkupectvích často celé poličky, ale přesto jsem se do nich nejistě ponořila až nyní a rozhodně toho ani v nejmenším nelituji.

Téma nadpřirozena v lidech rozechvívá struny snů už odedávna a báje, mýty i legendy nejrůznějších národů po celém světě nám jen dokazují, jaké popularitě se těší vyprávění o neuvěřitelných událostech, světech a stvořeních. V této knize se věnuje autorka konkrétně vílám, o nichž čtenáře podrobně informuje, přidává životní příběhy dalších lidí, překrásné ilustrace a dobré rady, jak s nimi navázat kontakt, pokud o něj přirozeně sám čtenář stojí. Jedná se o příjemné oddechové čtení především pro ty, jež tato problematika zajímá, nicméně na své si myslím přijde každý s otevřeným srdcem.

Já celou svou duší věřím, že bytosti chránící a podporující život na naší přenádherné planetě existují. Aneb jak trefně pronesl slavný hrdina Petr Pan, který, tak jako já, nikdy nechtěl vyrůst: "I do believe in fairies, I do, I do. "

barurose
27.06.2017 5 z 5

úžasná knížka!!

madonna6956
06.02.2017 5 z 5

Skutečně oddychová kniha, která mi nediktuje dogma.
Ve víly věřím, líbí se mi, fascinují mě. Přírodu miluji a miluji zvířata.
Jedna z mála knih od Doreen, při které se dá relaxovat. :)

pichova.veru
07.12.2016 5 z 5

Krásná, něžná, oddychová a kouzelná kniha :)

Dixinka
28.09.2014 5 z 5

Pohádková, odpočinková kniha.

mariannnka
09.11.2013 5 z 5

Kniha, které hřeje na duši po celou dobu jejího čtení.

Sluncie
06.03.2013 5 z 5

Krásná vílí kniha.Nádherné obrázky, zajímavé příběhy a poučení o světě víl. Příjemné a kouzelné čtení pro každou "lidskou vílu" :-).Je to jedna z knih co zvyšují lásku k přírodě,touhu pomáhat zvířatům a víru ve splnění našich snů.