Víly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Spřátelte se s vílami! V této osvícené knize Doreen Virtue jasně vysvětluje, kdo víly jsou, jak nám pomáhají a jakými způsoby se můžeme spojit s jejich kouzelnou energií. Pravdivé příběhy lidí, kteří se s vílami setkali a jimž byla pomoc víl prospěšná, dokumentují učení Doreen. Uvidíte, jak se k nám víly připojují, když léčíme sebe nebo naše domácí zvířátka, jak nám pomáhají najít ztracené předměty, jak pomáhají našim zahradám bujně vzkvétat a jak čistí naše životní prostředí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9405/vily-6fu-9405.jpg 4.535
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Pragma
Orig. název

Faires 101, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Víly

Přidat komentář
LadyValeria
05.05.2018

Knihy autorky zabírají v knihkupectvích často celé poličky, ale přesto jsem se do nich nejistě ponořila až nyní a rozhodně toho ani v nejmenším nelituji.

Téma nadpřirozena v lidech rozechvívá struny snů už odedávna a báje, mýty i legendy nejrůznějších národů po celém světě nám jen dokazují, jaké popularitě se těší vyprávění o neuvěřitelných událostech, světech a stvořeních. V této knize se věnuje autorka konkrétně vílám, o nichž čtenáře podrobně informuje, přidává životní příběhy dalších lidí, překrásné ilustrace a dobré rady, jak s nimi navázat kontakt, pokud o něj přirozeně sám čtenář stojí. Jedná se o příjemné oddechové čtení především pro ty, jež tato problematika zajímá, nicméně na své si myslím přijde každý s otevřeným srdcem.

Já celou svou duší věřím, že bytosti chránící a podporující život na naší přenádherné planetě existují. Aneb jak trefně pronesl slavný hrdina Petr Pan, který, tak jako já, nikdy nechtěl vyrůst: "I do believe in fairies, I do, I do. "

barurose
27.06.2017

úžasná knížka!!


madonna6956
06.02.2017

Skutečně oddychová kniha, která mi nediktuje dogma.
Ve víly věřím, líbí se mi, fascinují mě. Přírodu miluji a miluji zvířata.
Jedna z mála knih od Doreen, při které se dá relaxovat. :)

pichova.veru
07.12.2016

Krásná, něžná, oddychová a kouzelná kniha :)

Dixinka
28.09.2014

Pohádková, odpočinková kniha.

mariannnka
09.11.2013

Kniha, které hřeje na duši po celou dobu jejího čtení.

Sluncie
06.03.2013

Krásná vílí kniha.Nádherné obrázky, zajímavé příběhy a poučení o světě víl. Příjemné a kouzelné čtení pro každou "lidskou vílu" :-).Je to jedna z knih co zvyšují lásku k přírodě,touhu pomáhat zvířatům a víru ve splnění našich snů.