Klasická homeopatie v teorii a praxi

Klasická homeopatie v teorii a praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260999/mid_klasicka-homeopatie-v-teorii-a-prax-260999.png 5 5 2

Tato kniha se skládá ze tří částí. První část pojednává o homeopatické teorii a jejích principech, zákonitostech a filozofii. Zabývá se tématy, jako je zákon podobnosti, zhoršení po léku, co je to konstituční lék, co jsou to miasmata a co znamenají pro naši praxi, úrovněmi zdraví a dalšími tématy souvisejícími s klasickou homeopatií. Druhá část je tvořena tématickými diskuzemi pod každou kapitolou, které obsahují nejčastější dotazy studentů k daným tématům a odpovědi Petra Zachariáše. Jedná se o interaktivní část otázek a odpovědí, která Vám pomůže pochopit v širších souvislostech vše z první části. Tato část je záznamem z přednášek Petra Zachariáše z Tříletého intenzivního výcviku, který probíhá na Prague College of Classical Homeopathy. Třetí část je tvořena deseti dlouhodobě sledovanými případy z praxe Petra Zachariáše s podrobnou analýzou jednotlivých konzultací, kde uvidíte způsob, jak homeopat přemýšlí a zjišťuje informace, čeho si všímá a jak jednotlivé informace spojuje a mnoho dalšího. Součástí této části je i podrobná analýza každého případu s důrazem na způsob myšlení během práce s klientem, repertorizace a diferenciální diagnostika jednotlivých léků včetně vyhodnocení reakcí po podání léku a určení prognózy, úrovně zdraví, hloubky poruchy a všech dalších parametrů, které nám v praxi pomáhají porozumět procesu nemoci a uzdravování za pomocí klasické homeopatie.... celý text

Ankavi
11.07.2016 5 z 5

Logická, přehledná, vysvětlující, názorná, přitom vysoce odborná, moderní, reflektující názory světových homeopatů. Zlatým hřebem jsou konkrétní klinické případy, pomocí kterých autor vysvětluje výběr similima. BRAVO! Tak ta se povedla. V českém jazyce ta nejlepší kniha o klasické homeopatii na trhu.

mariannnka
18.08.2015 5 z 5

český trh dlouho postrádal takovouhle knihu o homeopatii! Díky za ni :-) vřele doporučuji všem, kteří už nechtějí tápat v té spoustě informací, které se o homeopatii všude píší.

Autorovy knížky

Petr Zachariáš
česká, 1978
2015  100%Klasická homeopatie v teorii a praxi

Kniha Klasická homeopatie v teorii a praxi je v