MarekG MarekG komentáře u knih

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Všechny tři knihy jsem přečetl už dávno, přesto si stále pamatuji že první díl je nejlepší.

15.07.2015

Sísa Kyselá Sísa Kyselá Martina Drijverová

Kniha pro děti, ale pobaví i dospělé.

11.05.2015 5 z 5

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Zkoušel jsem to číst 3x, ale nikdy jsem se nedostal ani ke 3. kapitole.

30.06.2016

Králíci a hlodavci - Praktická encyklopedie Králíci a hlodavci - Praktická encyklopedie Esther Verhoef Verhallen

Výborná kniha pro lidi co milují hlodavce a králíky stejně jako já. Užitečné typy a krásné fotografie. Touto knihou velmi rád listuji, vždy v ní najdu něco nového. Vřele ji doporučuji.

25.06.2016 5 z 5

Anička skřítek a Slaměný Hubert Anička skřítek a Slaměný Hubert Vítězslav Nezval

Tuto knihu nejde vůbec popsat. Nezvalův talent je nepochybný. Některé pasáže byly sice méně přehledné a musel jsem je pročítat víckrát, ale to úžasnosti této knihy neubírá. Není to příliš odpočinková kniha, protože nad ní musíte přemýšlet. Určitě to není pohádka pro malé děti. Dalo by se říct, že je to česká obdoba Alenky v říši divů.

29.05.2016 5 z 5

Project 3 - Student´s book Project 3 - Student´s book Tom Hutchinson

Dobrá učebnice.Je přehledná. Myslím si ale, že většinu slovíček ve slovníčku nikdy nepoužiji.

17.05.2016 3 z 5

Raduga po novomu 1 - učebnice ruštiny A1 Raduga po novomu 1 - učebnice ruštiny A1 Radka Hříbková

Naše učebnice ruštiny. Přijde mi hodně nepřehledná. Naše učitelka říkala, že v ní našla i chyby.

17.05.2016 2 z 5

Veterinář vzpomíná Veterinář vzpomíná Petr Skalka

Na tuto knihu se velmi těším. Koupil jsem ji v jednom balení s časopisem Lidé a Země.

Tak přečteno, opravdu super.

25.09.2015 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Pokoušel jsem se číst, ale nešlo to. Kniha mě moc neoslovila, narozdíl od úžasné Honzíkovy cesty.

16.08.2015

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Tak moc jsem se nad knížkou už dlouho nenasmál.

16.08.2015 4 z 5

Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Julia Jarman

Od knihy jsem moc nečekal a to se potvrdilo. Četl jsem už lepší knihy, tato je průměrná.

16.08.2015 3 z 5

F jako Fík F jako Fík Ivona Březinová

Výborná pro začínající čtenáře.

16.08.2015

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Četli jsme na pokračování ve škole a pamatuju si, že mě vůbec nebavila.

31.07.2015

Kuchařka kačera Donalda Kuchařka kačera Donalda Walt Disney

Naprosto dokonalá kniha pro malé kuchaře.Palačinky snů připravujeme velmi často.Většina receptů se nám povedla na jedničku.

17.07.2015 5 z 5

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Philip Pullman

Dobrá kniha, ale Pullman má ještě lepší.

15.07.2015 4 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Nudné, nezáživné a zdlouhavé. Petra Braunová má rozhodně lepší knihy.

13.05.2015 2 z 5

Pan Krátur Pan Krátur Chris Priestley

Hlavní postavy byly zvláštní,někdy mě až štvaly. Příběh byl dobrý a styl psaní taky. Mrzí mě neúplný konec.

21.04.2015 3 z 5

Stín na severu Stín na severu Philip Pullman

Velmi dobrá kniha, ale u mne vítězí Rubín v kouři.

03.03.2015

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

Kniha se mi líbila, ale nejvíce mě oslovil první díl.

01.03.2015 3 z 5