Marčullkas Marčullkas komentáře u knih

Somatologie - Anatomie a Fyziologie Člověka - 630 testových otázek a odpovědí Somatologie - Anatomie a Fyziologie Člověka - 630 testových otázek a odpovědí Vlastimila Chalupová-Karlovská

výborná příprava na VŠ :)

30.01.2014 5 z 5

Babylonský příběh / Konec nylonového věku Babylonský příběh / Konec nylonového věku Josef Škvorecký

Kniha pojednává o životě mladých lidí v době po druhé světové válce. Zažívají první lásky, zklamání. Očekávaní od nového života mnohé.

30.01.2014 3 z 5

Děti chovatelů slonů Děti chovatelů slonů Peter Høeg

Mnoho popisů, jmen, komolení jmen, chvilkama jsem měla dojem, že je to plácání příběhu, ale přesto hodnotím kladně. Fajn oddechovka u které se nemusí přemýšlet.Mile napsaná pohádka pro dospělé.

30.01.2014 4 z 5

Pan Tau a tisíc zázraků Pan Tau a tisíc zázraků Ota Hofman

naše oblíbená dětská kniha, která nás pobaví i dnes!

Arabela 3. Arabela 3. Miloš Macourek

myslím si, že některé knížky by už neměly mít pokračování!

Arabela 2. Arabela 2. Miloš Macourek

myslím si, že některé knížky by už neměly mít pokračování.

Mach a Šebestová Mach a Šebestová Miloš Macourek

Mach a Šebestová ano, naše první čtení a společná knížka čtená večer před usnutím! Naše pohádky jsou nesmrtelné!

Dívka na koštěti Dívka na koštěti Miloš Macourek

Opět jedna z dalších úžasných pohádek! Knížka se mi líbí víc jak film:)

Arabela Arabela Miloš Macourek

Má oblíbená dětská knížka! Zbožňovala jsem pana Mayera a jeho jezevčíka! Filmové zpracování na motiv knihy je též vydařené!

27.01.2014 4 z 5

Dva lelci ve skříni – o Karlíkovi nemluvě Dva lelci ve skříni – o Karlíkovi nemluvě Pavel Šrut

Naše oblíbená dětská knížka, dva lelci ve skříni. Ač většinu dne prolelkovali, tak přesto zažívali různá dobrodružství :)

Už zase já Už zase já Éva Janikovszky

naše oblíbená dětská knížka! Tak útlá, ale přesto nás bavila po mnoho let! Jen mě mrzí, že knížku nemůžu nikde najít! Ráda bych ji jednou přečetla dětem.

Chobotnice z Čertovky Chobotnice z Čertovky Ota Hofman

četla jsem jako dítě a knížka mě moc bavila:) pohodová oddechová knížka

Návštěvníci Návštěvníci Ota Hofman

četla jsem jako dítě a knížka mě moc bavila:) pohodová oddechová knížka pro větší děti

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Jak se krotí krokodýli Jak se krotí krokodýli Marie Poledňáková

Pro mě fajn knížka i film:) Taková klasika, která neurazí ani nenadchne, ale není nad to vypnout a relaxovat.;) nicméně pokračování bych už nedělala. Zbytečně to kazí dojem z prvních knih. . .

Jak Anděla viděla anděla Jak Anděla viděla anděla Marie Poledňáková

Pro mě fajn knížka:) Taková klasika, která neurazí ani nenadchne, ale není nad to vypnout a relaxovat.;)

27.01.2014 5 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Na velikosti nezáleží Na velikosti nezáleží Meg Cabot

Velmi čtivá oddechová knížka

26.01.2014 5 z 5

Vysoká škola bontonu Vysoká škola bontonu Marie Formáčková

Kniha ve které se dá neustále listovat a číst:)

26.01.2014 3 z 5