Dívka na koštěti

Novela, kterou autorka napsala podle svého filmového námětu, k němuž scénář napsal M. Macourek, sleduje v průvodu filmových fotografií příběh polidštění mladé nešikovné čarodějnice. Volně pokračuje titulem "Čarodějnice bez koštěte"

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57033/big_divka-na-kosteti-4wS-57033.jpg 4.269

Kniha Dívka na koštěti

nicolettkaa

Ono to není špatné, ale když zná člověk filmovou verzi takřka nazpaměť, kniha už nemá moc co nabídnout. Ilustrace jsou ale skvělé, ty tomu přidávají na hodnotě.

georginaa

Není nad krásnější filmovou pohádku než dívka na koštěti. Když jsem si knihu půjčila k přečtení, stejně mi to dělalo potíže se odpoutat od filmové tvorby. Prostě to nejde, film ve všech směrech předčil tuto knihu.

Pavelpi
10.08.2018

Co je lepší film nebo kniha?Pokud to porovnávám,tak asi film,ale jenom o malinký kousíček.Ale byl to výborný nápad tohle téma a myslím,že i pro malé děti je to velmi dobře napsáno.

Adelaide777
09.11.2017

Jako malá jsem film Dívka na koštěti doslova milovala, stejně tak knížku.

1v8na
21.08.2014

Tohle byla taková oddechová četba na konci školního roku a bylo to fajn. Vyplatilo se to přečíst si to.

Poutnice
18.02.2014

přečetla jsem v sobotu večer místo koukání na bednu - bylo to, jako bych sledovala film, jen jsem si mohla představit ty lidi podle popisu :) moc hezký

Marčullkas
27.01.2014

Opět jedna z dalších úžasných pohádek! Knížka se mi líbí víc jak film:)

Dandulka
10.06.2012

Klasika! Nedávno jsem na ni narazila v knihovně a doslova jsem ji zhltla za večer. Jak by také ne, text je doplněn spoustou obrázků A. Borna a fotografií ze stejnojmenného filmu.