March March komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jedním dechem, opět skvěle čtení. I když vraha jsme odhalit nemohli....

09.12.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kam na takové brutalnosti autor chodí? Kniha skvělá, četla se opět jedním dechem, napínavá a opět duo CG +RH wau.

17.11.2017 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Knížku jsem hltala jedním dechem, pachatele bych neuhodla, stejně jako někteří. "Akce mechanik" nepovedená čast knihy, nicméně zápletka skvělá a "kluci"mě moc baví.
I když v tomto díle na mě moc krve a brutality.

17.11.2017 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Naprosto strhující, moje druhá kniha této dektivni dvojice a "kluci" si mě opravdu získali. Napeti, zápletky, hltala jsem dej jedním dechem, už mám třetí díl a není na co čekat. ...

28.10.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první a určitě ne poslední kniha , od autora.
Líbil se mi popis děje v různých časech, vyšetřovatelé si mě take získali.
Takže mě nezbývá, než se vrhnout na další díl.

Desáté výročí Desáté výročí James Patterson

Za mě plný počet. Líbí se mi, že i když to autor odlehci dějem ze soukromí, vůbec to není na škodu. Občas se nachytám s rohlíkem na puse, když se "holkám " něco podaří LB svatba, Yuki Amore. ....

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Opět autor nezklamal. Skvělá zápletka, výborné rozuzlení. Doporučuji a vrhám se na desátý díl.

Osmé doznání Osmé doznání James Patterson

Za mě zase WAU. Sérii čtu postupně a neustále zjišťuji, že mě LB proste baví. Už dlouho se mi nestalo abych četla postupně osm dílů od jednoho autora za sebou, ale kdybych nepokračovala, tak by se mi po ŽVK asi i stýskalo :-) Doporučuji

Sedmé nebe Sedmé nebe James Patterson

Zase za plný počet. Kniha mě totalne pohltila. Jednotlivé zápletky byly skvělé, napínavé, po skončení knížky jsem si přála, ještě aby neskončila, jak mě to vtahlo. ....opět skvělé dílo od JP, doporučuji!

28.09.2017 5 z 5

Šestý cíl Šestý cíl James Patterson

Fantazie, nemohla jsem se odtrhnout, zápletky a napětí v tomto díle naprosto bezkonkurenční. Přečetla jsem již 6 dílů s L.Boxerovou a jeden lepší než druhý!
Vřele doporučuji!

26.09.2017 5 z 5

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Další wau, JP mě prostě baví. Opět jsem jeho dílo slupla jako malinu. Líbí se mi propletení několika případů, v těchto dilech s L.Boxerovou není čas oddychnout.

26.09.2017 5 z 5

Čtvrtý v pořadí Čtvrtý v pořadí James Patterson

Tak tento díl mě dostal. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, jednim slovem WAU. Skvělá detektivka, skvěle zápletky a poručík LB nemá chybu. Vřele doporučuji!

19.09.2017 5 z 5

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Opět skvělá detektivka, i když četla jsem od autora lepší.

19.09.2017 3 z 5

Druhá šance Druhá šance James Patterson

Opět mě autor nezklamal a ani Ženský Vyšetřovací Klub, moje druhá kniha a opět napětí, výborná zápletka, krátké kapitoly, žádné zdlouhavé pasáže, opět plný počet a doporučení.

10.09.2017 5 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Od autora již nekolikátá kniha, ale první ze série Ženskeho Vyšetřovacího Klubu a autor opět nezklamal, napínavé do poslední chvíle, krátké kapitoly, i trochu té romantiky neuškodilo, za mě plný počet a doporučení.

10.09.2017 5 z 5

Rodina Rodina Martina Cole

Klasická Martina Cole...brutalita, podsvětí...začátek zdlouhavý, ale závěr překvapivý a nečekaný

10.08.2017 5 z 5

Záludné vlny Záludné vlny James Patterson

Další skvělá kniha od JP. Četla a četla a nemohla se odtrhnout. Zavěr heppáč (happy end), ale vůbec mi to nijak nevadilo, naopak občas rohlík na obličeji, jak to bylo romantické. Výborné čtení a zápletka, takže nic naplat, honem na dalšího JP.

29.07.2017 5 z 5

Stopy v písku Stopy v písku James Patterson

Jedním slovem WOW!
Moje třetí kniha od autora a jedna lepší než druhá.
A závěr? Ten neměl chybu.
Vrhám se na čtvrtou. ...

22.07.2017 5 z 5

Líbánky Líbánky James Patterson

Moje druhá kniha od autora a naprosto mě dostala. Moc se mi líbila, napínavá, dobře se čte...

19.07.2017 5 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Autor mě naprosto nadchnul, moje první a určitě ne poslední kniha.
I když hned od začátku známe vraha , ale vůbec to tomu nevadí, naopak, zajímavé pojetí.
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavá do poslední chvíle. Vřele doporučuji.

19.07.2017 5 z 5