marasaj marasaj komentáře u knih

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Opravdu úžasná kniha, stojí za přetení a doporučuji! Pro tuto knihu je hodnocení 5 hvězdiček málo :o)

24.10.2014 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Příjemné čtení, tuto sérii jsem si opravdu zamilovala a s chutí se k ní jednou vrátím :)

24.10.2014 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Od knihy jsem čekala hodně, četla jsem JEN JEDEN DEN a byla jsem naprosto unešená, čekala jsem to i od této knihy, ale bohužel.. Bylo to příjemné čtení, ale zase nic moc extra z čeho bych si sedla na zadek :)

24.10.2014 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Na knížku jsem se strašně moc těšila, ale pak.. Dávám 3 hvězdičky, protože první polovina mě moc nezaujala, ale druhá polovina knihy mě pohltila natolik, že jsem se už nemohla odtrhnout

24.10.2014 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Skvělá kniha! :)

09.09.2014 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Je pravda, že tak asi do poloviny to pro mě byla nuda, ale nerada nechávám knížky rozečtené, tak jsem si říkala, že knížku dočtu. Pak mě to překvapilo a už se to četlo skvěle :)

09.09.2014 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto dokonalá kniha :)

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Tato kniha mě naprosto nadchla, četla se mi opravdu dobře :)

23.08.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem :) Bree jsem si oblíbila hned na začátku knihy a i když jsem věděla jak to dopadne, kniha se mi velmi líbila :) A ta obálka.. je úžasná :3

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

I druhý díl se mi líbil, je pravda že první díl se mi líbil více, ale i tak dávám 4 hvězdičky.

23.08.2014 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Je to oddechovka, která je dle mého názoru dobře napsaná. Kniha se mi četla dobře a velké plus je pro mě i to, že v knize najdete spoustu chvil nad kterými se zasmějete. Vhodné na léto, na dovolenou :) s chutí se pustím do dalších dílů! :)

23.08.2014 4 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Esej o tragédii je kniha, která mě mile překvapila. Kniha se vyvinula nad moje očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem se od ní odpoutat.. Pokud chcete nějakou knihu na oddechový čas, doporučuji Vám sáhnout právě po této knize. Já osobně jsem se u této knihy zasmála :)