Makoves Makoves komentáře u knih

Paranoidní pijavice Paranoidní pijavice Jana Jirásková

Vynikající kniha. Ze života. Psáno lidskou řečí.

21.01.2013 5 z 5

Byl jednou jeden otrok Byl jednou jeden otrok Shirley Graham

První, asi tak půlka knihy mě zaujala, ale se zbytkem jsem měl potíže. Takové ty politické věci, Zkrátka a dobře nebyl jsem ji schopen dočíst.

15.01.2013 1 z 5

Memento Memento Radek John

Přečetl jsem si ji nejprve ve slovenštině a nyní i česky. Nevím, která verze je lepší. Asi obě. Prostě dobrá kniha.

17.12.2012

Písky, hrady, zříceniny Písky, hrady, zříceniny Martin Vídenský

Knihu jsme dostal přímo od autora. A četl jsme ji jedním dechem.

Pověsti nejen Chrudimské Pověsti nejen Chrudimské Martin Koreček

Zajímavé podání pověstí. I trošku modernější. Stravitelná forma i pro mladší generace.

Pán much Pán much William Golding

Ze začátku mě kniha hned nechytla, ale ve finále jsme moc rád, že jsem ji nezaklapl a dočetl do konce. Výborné dílko.

Memento Memento Radek John

Přečetl jsem to jedním dechem a slovenština mi vůbec nevadila.

02.10.2012 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Je mnoho knih, které jsem přečetl jedním dechem, je jich moc od kterých jsem se nemohl odtrhnout, ale jsou jen čtyři (Zatím) při kterých mi k tomu všemu naskakovala i husí kůže. My děti ze stanice Zoo je jednou z nich.

01.10.2012 5 z 5

Rambo II (Rozkaz) Rambo II (Rozkaz) David Morrell

Četl jsem ho jako první díl. Super. David Morell umí.

05.12.2010 5 z 5

Psohlavci Psohlavci Alois Jirásek

Vynikájící román, po F.L.Věkovi a Pověstech Českých můj nejoblíbenější.

05.12.2010 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl o Harrym je prvním dílem, který jsem si přečetl. Musím říct, že mě to fakt zaujalo. Tu tlustou knihu jsem přelouskal za tři dny. Výborné, takže se pustím i do ostatních dílů. Filmy už jsem sice viděl, ale kniha je kniha.

27.11.2010 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Staré řecké báje a pověsti (převyprávění) Jana Eislerová

Velice dobré zpracování pověstí.

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Strašný!!!! Přečetl jsem to jedním dechem, vůbec bych neřek, že to psala 17 ti letá dívka , ale nějakej pořádně úchylnej chlap. Ze sexuálních praktik, je tam snad každá nechutnost na, kterou vzpomenu. Fakt dost ostrá kniha, bez žádných tabu a cenzury.

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Viewegh je úspěšný spisovatel, umí své knihy prodat. Lidem se to líbí i když nechápu proč.

30.11.-0001

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Tuto knihu jsem četl jako povinnou četbu k maturitě a vůbec toho nelituji, od té doby jsem ji přečetl ještě dvakrát.

Můj život v politice Můj život v politice Jiří Paroubek

Můj život v politice... co k tomu napsat? Snad jen zaplať pánbůh, že už skončil.

30.11.-0001