Majklll Majklll komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Perfektní kniha, velmi napínavá s hodně propracovaným příběhem. Když knihu začnete číst, nebudete se od ní moct odtrhnout. Obsahuje také mnoho zajímavých historických informací. Knihu mohu jenom doporučit.

03.05.2020

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Kniha velmi dobrá, která ukazuje jak je válka zdrcující a strašlivá. Dává také možnost vidět válku z jiného úhlu pohledu.

06.10.2019

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Velmi kouzelná kniha. Sice krátká, ale v jednoduchosti je krása a na tento dokonalý příběh stačí těchto pár stran. Někdy je potřeba se nad knihou zamyslet, protože je v ní skryto mnoho věcí, které si často neuvědomujeme. Knihu bych doporučil komukoliv.

04.05.2020

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Kniha je to velmi dobrá, přínosná i zábavná. Autor dobře zakomponovává anglická slova do českého textu. Děj je dobře zpracovaný a rychle se do něj vžijete. Kniha je hodně zajímavě zakončená, mohu ji jenom doporučit.

23.04.2020

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Kniha super, dobře se mi četla. Autor si představoval roboty trochu jinak, ale měl dobrý nápad a povedlo se mu to. V ději byl dobrý zvrat. Knihu doporučuji.

19.10.2019

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Dobrá kniha pro poznání jiného literárního žánru, akorát se může někomu číst hůř kvůli veršování.

12.10.2019

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha je zajímavá s poutavým dějem. Kniha o veliké lásce, zradě a nenávisti. Bavila mě a mohu ji doporučit.

29.10.2019

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Úplně super kniha pro osobní rozvoj. Dobře napsaná a hezky namotivuje. Knihu mohu jenom doporučit.

02.01.2020 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Kniha dobrá se zajímavým a zamilovaným příběhem. Místy se mi četla hůře, ale pak navazovali velmi poutavé části. Knihu mohu doporučit.

01.01.2020