Majka1979

Proti všemProti všemJulie Kagawa

Podľa mňa bol tento diel ešte lepší ako ten prvý, nevedela som sa od knihy odtrhnúť, perfektné to bolo, som rada, že som sa ku knihám dostala :)

07.06.2020

Zkouška věrnostiZkouška věrnostiJulie Kagawa

Pre mňa je fantasy o drakoch srdcovka, milujem ich a aj táto kniha ma nesklamala, som bola prekvapená ako som sa s tou knihou zžila. Už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré som práve začala čítať :)

06.06.2020

V pokušeníV pokušeníJ. D. Hawkins

Úžasná kniha, skvelý príbeh, mne jednoducho sedí štýl autora, všetky knihy som hltala a aj túto tak isto. Pre mňa je to skvelá kniha, určite sa k nej rada kedykoľvek vrátim :))

27.05.2020

V patách Elize CynsterovéV patách Elize CynsterovéS. Laurens (pseudonym)

Nádherný príbeh, autorka opäť nesklamala, teším sa na jej ďalšie príbehy :)

26.05.2020

Budeš ma milovaťBudeš ma milovaťJohanna Lindsey

Pre mňa toto bola krásna kniha, od začiatku ma zaujala a musela som ju dočítať do konca, vrelo odporúčam každému, kto má rád romanticko hisorické romány :)

24.05.2020

Příběh srdcePříběh srdceKathryn Taylor

Veľmi pekný príbeh, zaujímavé osudy ľudí a určite by ma potešilo aj dáke voľné pokračovanie, naozaj som si knihu užila :)

20.05.2020

Šťastně až navěkyŠťastně až navěkyE. Maxwell (pseudonym)

Pre mňa bola kniha takým oživením, mám rada romantiku a ak sa trošku prepojí aj so záhadou, tak som len rada. Kniha ma nesklamala, nie je to také, že úplne wau, ale naozaj veľmi pekný príbeh, určite neľutujem, že som si ju prečítala :)

18.05.2020

ProkurátorProkurátorPaulina Świst

Veľmi zaujímavý, napínavý príbeh, plný prekvapení, no za mňa naozaj skvelá kniha, určite si ju ešte rada niekedy v budúcnosti prečítam :)

18.05.2020

Tragická historie nás dvouTragická historie nás dvouJess Rothenberg

Zaujímavá kniha, spočiatku som nevedela, čo si mám o tom myslieť, ale ako som čítala ďalej, tak dej ma určite dostal. Nehovorím, že to bolo niečo úplne dych drásajúce, ale za prečítanie určite stála. :)

16.05.2020

Láska v ohroženíLáska v ohroženíBarbara Cartland

Pre mňa to bol pekný, ľahký príbeh, ničím extra neprekvapil, ale pre mňa určite pekné oddychové čítanie.

16.05.2020

Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Nádherný príbeh, ktorý vo mne dlho zotrvá, určite vrelo odporúčam prečítať. Kulti bola prvá čo som čítala a teda očakávania boli vysoké, no táto kniha ich splnila a ešte aj predčila :)

30.04.2020

Kontroverzní princeznaKontroverzní princeznaJodi Ellen Malpas

Pre mňa bola toto najlepšia kniha akú som od autorky čítala, veľmi ľahko sa to čítalo, príbeh bol zaujímavý a rebelka princezná nemala chybu a ani jej fešný americký herec, určite pokračovanie bude tiež stáť za to, za mňa toto bola top kniha :)

26.04.2020

Spadla klecSpadla klecSara Shepard

Záver, aký má byť. Strach a odhalenie Emmy, to je to, čo tu zažijeme, no pre mňa to bolo niečo, čo som naozaj nečakala a to, že bola ako prvá vinná z vraždy, tak to bolo jasné. No odhalenie skutočného vraha a jeho dôvod bol pre mňa šokujúci. Bolo tam veľa momentov, kedy mi bolo Emmy ľúto, no ten Happy End bol naozaj krásny. Každému určite odporúčam sériu prečítať, za mňa má určite 5 hviezdičiek :)

25.04.2020

Na mou dušiNa mou dušiSara Shepard

Emma to nemá ani teraz ľahké, aj teraz sa stretáva zoči voči možno vrahovi jej sestry. No našťastie má okolo seba ľudí, ktorým môže veriť, no keď začne podozrievať z vraždy vlastnú matku, tak to je už veľa aj na ňu. Veľmi zaujímavé, naozaj som veľmi spokojná s vývojom :)

25.04.2020

Hra na schovávanouHra na schovávanouSara Shepard

A zamotaný príbeh sa zamotáva ešte viac, dozvedáme sa viac o tom, kto sú skutoční adoptívni rodičia a aké majú medzi sebou vzťahy a Emma sa opäť priblíži k tomu, aby sa dozvedela pravdu a akonáhle ju už aj takmer zistí, tak zostane v šoku, čo sa vlastne v daný večer stalo a ten, koho podozrievala opäť nie je vinný. Takže sa pokračuje v pátraní a na to sa veľmi teším, už držím v rukách 5.časť a neviem sa dočkať, kedy sa do nej začítam a zistím opäť viac a opäť sa dostanem o kúsok bližšie k úplnému rozuzleniu tejto záhady. Za mňa je toto naozaj skvelý a napínavý príbeh :)

22.04.2020

Dvě pravdy a ležDvě pravdy a ležSara Shepard

Veľmi sa mi kniha páčila, naozaj som čakala, že sa to zamotá a opäť neviem o nič viac ako predtým a stále len čakám, kto to bude, prečo a čo sa z toho nakoniec vykľuje, určite je to skvelá séria a rovno si idem otvoriť 4.časť, už teraz sa neviem dočkať :)

20.04.2020

Nikdy v životěNikdy v životěSara Shepard

A príbeh pokračuje, všetko sa vyvíja a ja už na konci knihy si hovorím, že konečne sa odhalí, kto je za tým a zrazu som tam, kde som bola na začiatku, začína sa odznova, napínavé, za mňa úžasné čítanie :) Už teraz sa teším na 3.časť, ktorú ešte dnes budem čítať :)

19.04.2020

Hra lžíHra lžíSara Shepard

Naozaj veľmi pekný príbeh, najskôr som nevedela, čo očakávať, no potom som sa veľmi rýchlo začítala a nevedela som prestať :)

19.04.2020

ŠpačekŠpačekFiona Paul

Koniec príbehu ma prekvapil, konečne niečo neskončilo tak, ako by som bola predpokladala, krása, veľmi rada sa k tejto sérii ešte vrátim :)

14.04.2020

BelladonnaBelladonnaFiona Paul

Opäť nesklamala, zase som nevedela prestať čítať, jej odvaha je neskutočná, no jej nerozhodnosť je tiež nervy drásajúca, už len čakať, ako sa rozhodne a čo to bude až to bude. No aj tak čakám, že ten Luca sa ešte predvedie :) Už som začala čítať tretiu časť, tak uvidíme, ako toto všetko nakoniec dopadne, ako sa rozhodne, prečo sa tak rozhodne a ako, kde a s kým vlastne bude žiť :)

13.04.2020

JedJedFiona Paul

Zo začiatku som nevedela, čo od knihy čakať, no potom som sa od nej nevedela odtrhnúť, pre mňa úžasný príbeh a už dnes sa púšťam do druhej časti :)

12.04.2020

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Nádherný príbeh, pre mňa veľmi silný a celé som to s Avery prežívala. Už teraz sa teším na ďalšiu časť, veľmi dobre a ľahko sa mi to čítalo. Autorkin štýl je jednoducho úžasný. :)

28.03.2020

RemyRemyKaty Evans

Veľmi rýchlo som túto knihu prečítala vzhľadom k tomu, že to bolo všetko popísané z pohľadu Remyho, veľa scén sa síce opakovalo, no mne to nevadilo a tak som si ju užila ako aj tie dve predošlé :)

24.03.2020

ŠanceŠanceKaty Evans

Opäť nádherná kniha, už som sa nevedela dočkať pokračovania a som rada, že som si ju prečítala, vzťah tých dvoch sa vyvíja tak, že človeku veľakrát aj dych zastaví. No pre mňa je to veľmi krásny a silný príbeh :)

24.03.2020

V ringuV ringuKaty Evans

Pre mňa veľmi pekný príbeh a už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré mám nachystané :)

21.03.2020

Ryanova pomocRyanova pomocLeila Meacham

Výborná kniha, vrelo odporúčam

15.03.2020

Knižný klub slečny LucyKnižný klub slečny LucyEmma Davies

Pre mňa to bola taká fajn oddychovka, páčila sa mi, mám rada raz za čas knihy, ktoré sú takými fajn oddychovkami a som rada, že som siahla práve po tejto knihe, neľutujem, určite si ju rada ešte niekedy v budúcnosti prečítam :)

14.03.2020

A hvězdy mi daly tebeA hvězdy mi daly tebeKaren McQuestion

Kniha sa mi veľmi páčila. Od začiatku bola zaujímavá, nenudila som sa ani chvíľku a tešila som sa z každej strany a hlavne som bola veľmi zvedavá, ako sa to všetko rozmotá a vyrieši.

12.03.2020

Easy?Easy?Tammara Webber

Veľmi pekný príbeh, úplne ľahučké čítanie, presne také, aké mám rada :) Určite si knihu ešte párkrát rada prečítam, bude mať čestné miesto v mojej domácej knižnici.

08.03.2020

Řekni něco legračníhoŘekni něco legračníhoPenelope Ward

Nádherný príbeh, ktorý som nedokázala pustiť z rúk. Neskutočne silná láska a bolesť, no ten Happy End stál za to. Niekedy sa jednoducho oplatí počkať si na to, čo má prísť :) Určite si knihu v budúcnosti veľmi rada ešte raz prečítam

02.03.2020