Maggie686 Maggie686 komentáře u knih

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Má první kniha od autorky a musím říct, že je skvělá. Sandra píše opravdu tak, že vás vtáhne do děje.

23.07.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Kniha se hezky četla. Takové příjemné letní čtení.

21.07.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Přečíst se to dalo, ale nějak mi psaná forma příběhu nesedla.

01.07.2022 2 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Příběh hezký, čtivý, ale něco tomu chybělo... čekala jsem na konci trošku větší zvrat a usmiřování. Ale jako jednohubka to šlo.

25.06.2022 3 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Povedená oddychovka. Ideální čtení na dovolené.

24.06.2022 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Tohle je naprosto úžasná knížka plná lásky, něžnosti a oddanosti. Pokud nehledáte akční děj a chcete si nechat rozehřát srdíčko, je to přesně knížka pro vás.

22.06.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Krásná knížka, plynule se čte, a je tam hodně vtipných scén. Určitě doporučuji

17.06.2022 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Krásný příběh, taková sladká jednohubka ;)

14.06.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

To byl krásný příběh. Určitě doporučuji.

14.06.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Moje první knížka tohoto žánru a musím říct, že mě příběh dostal :) Nechápu ale, proč autorka z Laury dělala takovou alkoholičku.
Celá trilogie se mi líbí, jen ten druhý díl je slabší, ale závěrečný díl to zase napravil. A dámy, co si budeme povídat, když se podíváte na film, tak Massimo i Nacho jsou fakt fešáci, takže děkuji autorce, že se trilogie dostala i do televize :D

07.06.2022 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tenhle díl byl slabota. Kromě pár scén, které udávaly tok příběhu, to byla celkem nuda. Ale je pravda, že se už odkrývala osobnost Massima, už v prním díle jsem si říkala, že se přeci nemůže donekonečna přetvařovat :D

07.06.2022 2 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Mě se tenhle díl líbil. Rozhodně byl lepší, než druhý díl.
Ale je pravda, že si autorka mohla trošku víc pohrát s koncem. Nějak jsem nemohla pochopit, že by mafián jen tak přenechal ženu jinému a ještě jí nechal i firmu, kterou jí dal k vánocům? Ale Nacho se mi líbil. Lauře bych nepřála, aby zůstala s Massimem, od začátku to byl majetnický sobec. Autorce však děkuji za opravdu krásný příběh. K trilogii se určitě ráda znovu vrátím.

07.06.2022 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Krásná knížka, u které jsem se hodně nasmála :D do chmurných dní ideální ;)

05.06.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Tenhle příběh mě dostal. Tolik zármutku a utrpení se dokáže přeměnit na naději a možnost dál žít a milovat... na tuto knihu nezapomenu. Každý den a každý večer obejmu svou rodinu.

03.06.2022 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Velice čtivý příběh. Dojemný a bolestivý děj, který prostě musíte přečíst do konce.

02.06.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tato knížka je naprosto úžasná. Četla se opravdu jedním dechem. Neměla jsem potřebu listovat dopředu, děj krásně plynul, příběh mě vzal za srdce. Dokonce i na slzy došlo. Autorce gratuluji k tomuto příběhu. Určitě se ke knížce vrátím.

01.06.2022 5 z 5