Macek58 Macek58 komentáře u knih

Případ úzké dýky Případ úzké dýky Stanislav Češka

Příjemné čtení na dlouhé zimní večery.

11.06.2013 4 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Pohodové čtení.Objevuje se nový autor klasické české detektivky?

09.06.2013 3 z 5

Ryzlink ostrý jako nůž Ryzlink ostrý jako nůž Věra Fojtová

Autorka nesklamala i v další detektivce ze série "Vinařské krimi". Člověk se rád při čtení vracel do známého prostředí okolí Mikulova. A možná jsem se i setkal s hlavním hrdinou, kpt.Otakarem Kubou, nebo autorkou, na oslavách 370.výročí založení piaristického a 65.výročí vzniku českého gymnázia v Mikulově.

08.06.2013 4 z 5

Tramín s příchutí krve Tramín s příchutí krve Věra Fojtová

Krásné čtení,pohodovka...a ještě k tomu, když autorka píše o kraji, který člověk důvěrně poznal při stůdiu na Gymnáziu v Mikulově.

08.06.2013 4 z 5

Krev na kapradí Krev na kapradí Vlastimil Vondruška

Jako dopusud u knih autora krásné čtení,vždy netrpělivě čekám na další knihu.

05.06.2013 5 z 5

Mnohomluvná smrt Mnohomluvná smrt Stanislav Češka

I v Brně se píší výborné detektivky.

Hořká smrt Hořká smrt Stanislav Češka

Autor nesklamal, výborné čtení.

Starožitná smrt Starožitná smrt Stanislav Češka

Výborná detektivka,krásné čtení na dlouhé zimní i nezimní večery.Už se těším na další autorovu knihu.

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Vynikající kniha i zpracované téma, přečtené jedním dechem.

15.05.2013 5 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

Zpracované zajímavé téma.Škoda že se autor neseznámil podrobněji se situací v České republice v době, kdy se odehrává děj románu, jak to opisuje v jiných knihách. JInak dobré čtení.

15.05.2013 2 z 5

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Klasický Vondruška, vynikající čtení, přečtené jedním dechem. Už netrpělivě čekám na další díl epopeje.

12.05.2013 5 z 5

Konkláve Konkláve Marcel Šefčík

Kniha má vyjít 22.2.2013..už netrpělivě na ni čekám, velmi aktuální v tomto období rezignace papeže Benedikta XVI.

18.02.2013

Třetí tajemství Třetí tajemství Steve Berry

Výborné čtení, ukazuje jaká je katolická církev a co pro dosažení svých cílů je schopná vykonat ..... celá její historie to dokazuje.

02.01.2013 5 z 5

Kyselá těšínská jablíčka: Československo-polské konflikty o Těšínsko 1919, 1938, 1945 Kyselá těšínská jablíčka: Československo-polské konflikty o Těšínsko 1919, 1938, 1945 Jiří Bílek

Zajímavé čtení, doporučuji všem a hlavně obyvatelúm Těšínska. Ti by to měli mít jako povinnou četbu.

16.09.2012 5 z 5

Červený kapitán Červený kapitán Dominik Dán

..jen tak dál pokračovat v těch čistě náhodných podobnostech ...

11.06.2012

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

..proč všechny události něco připomínají? ... vždyť jakákoliv podobnost se skutečnými událostmi je čistě náhodná ....

Bestie Bestie Dominik Dán

Jak už je níže psané, nazklamala, a už se těším na autorovu další knihu.

Mucha Mucha Dominik Dán

Jak se člověk začte do první knihy Dominika Dána, neskončí, pokud nebude mít přečtené všechny.

Lidé z Javorníka Lidé z Javorníka Ferdinand Bučina

Pěkně jsme si poseděli nad knihou s 84 letou babkou, rodačkou z Javorníka, která povzpomínala na své mladé roky a jmenovitě nám upřesnila jednotlivé osoby na fotografiích.

16.04.2012 5 z 5