M1ra M1ra komentáře u knih

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Skvělý příběh, ktery vas uchvati...teda jen do urciteho veku

30.03.2016 4 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Mnohem lepsi čtení nez prvni dil, ale zadny zazrak. Na klid a relaxaci skvele.

28.03.2016 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Kniha je opravdu zajimava, lituji ze ji nemame v povinne cetbe je mnohem lepsi nez ty ktere mame.
Mensim minusem je hodne zbytecnych pojmu v knize.

20.03.2016 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Zajimava kniha....napinava, ctiva....obcas trochu zbytecnosti. Misty nechutnejsi ale dobra.

18.03.2016 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Dobře psaný příběh, sice trochu předvídatelný, ale pěkně čtivý. Spíše než pro mládež by měl být, ale uváděn jako dívčí román.

10.03.2016 4 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Dívka od vedle je opravdu silná zvrácenost plná mučení. Příběh utíká rychle a dobře se čte, ale mně osobně v tom cosi chybělo, takový větší podnět číst dál. Každopádně mezi horory rozhodně patří, a když se nad událostmi trochu zamyslíte, určitě vás vyděsí + není to až tak nereálné jak se může zdát.

02.03.2016 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Jedna ze skvělých knih v povinné četbě.

21.02.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Na rozdíl od prvního dílu mi připadalo, že se zde už neřešil gen HTS, ale jen milostný trojúhelník. Knize sice nechyběl spád a napětí, ale byla příliš přeslazená. Lehký romantický příběh, ale ne tolik sci-fi.

20.02.2016 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

V teto knize autor opravdu zklamal. Námět je velmi zajimavy a dle mého názoru se z toho dalo vytezit vic. Do pribehu jsem se nedokázal pořádně začíst. :/

28.01.2016 1 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Velmi čtivá kniha psaná formou deníků z pohledu dvou postav, ale není to thriller.

12.12.2015 3 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Na tuto knihu jsem se velmi, opravdu velmi těšil a měl jsem od ní obrovská očekávání. Už od začátku mě kniha chytla a byla skvělá, postupně to ještě gradovalo a kniha byla o mnoho lepší než jsem očekával.

16.10.2015 5 z 5

Jaro Jaro Rod Rees

2. díl tetralogie PoloSvět mi přišel o trochu slabší než první, ale pořád se mi moc líbil.
Děj je velký převrat, když jsem zjistil, že vše je vlastně zcela jinak než bylo v Zimě.
Jaro byla pořád velká jízda, i když méně čtivá.

03.10.2015 4 z 5

Zima Zima Rod Rees

Ze začátku čtení této knížky jsem si připadal jako při čtení návodu na automatickou pračku, když jsem při každém pojmu musel přetáčet do slovníku, ale postupem času jsem už většinu věděl a celou knihu jsem si užil.
Příběh je velmi zajímavý a líbilo se mi, že v knize jsou odkazy na skutečnou historii, kterou známe.
Sérii bych asi nedoporučil lidem, kteří chtějí jednoduchý příběh s málo postavami a informacemi, jinak je to zajímavé čtení.

03.10.2015 5 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Originální, napínavý, strhující, čtivý příběh od autorského dua Lex Thomas...rozhodně doporučuji přečíst.

12.08.2015 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Dle mého názoru byla ta kniha tak akorát přiměřená k uvedenému věku na obálce, i když jako velký horor mi to nepřišlo.Četlo se velmi dobře,rychle příběh ubíhal a bylo to napínavé.

Celkový dojem: Knihu bych doporučil, ale ne jako hodně mrazivý horor pro čtenáře, kteří se chtějí bát natolik, aby nevycházeli ze svých domovů. :)

19.07.2015 3 z 5

Jedlíci aneb Sto kilo lásky Jedlíci aneb Sto kilo lásky David Laňka

Jedlíci aneb Sto kilo lásky je velmi zajímavá, zábavná kniha (i film, ale není nad knihu), ve které nechybí napětí,letní pohoda a láska.Kniha se četla doslova sama a ne jednou pobavila.

Celkový dojem: Knihu bych doporučil na letní dny trávené u vody nebo na podobné věci, je malá tudíž se lehce přenáší a ještě lépe přečte.

15.07.2015 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Závěrečný díl této série se mi líbil, měl spád,byl napínavý a vzrušující i přes pár zdlouhavějších fází knihy.Jediné co se mi na tomto dílu nelíbilo bylo to, že byl zcela jiný než 1. díl což je vlastně možná dobře, když se jedná o radikální změnu pro obyvatele Panemu :) a konec knihy byl pro měl jeden veliký šok složený z několika překvapení.

Celkový dojem: Úžasný námět a úžasné zpracování, Susanne Collins zvládla dokonale zpracovat příběh, aby byl po celou dobu napínavý. Vřele doporučuji celou sérii.

15.07.2015 4 z 5

Postel Postel David Whitehouse

Kniha se četla rychle, i když občas zdlouhavé pasáže zpomalovaly čtení.Oproti tomu má kniha zajímavý námět a pohled na abnormálně obézní lidi je zajímavý (aspoň pro mě).Závěr mě trochu překvapil a sdělení či pointa příběhu mě donutila k zamyšlení.

Celkový dojem: Kniha se mi líbila a předčila má očekávání.Rozhodně doporučuji :)

15.07.2015 3 z 5