m_martina m_martina komentáře u knih

Slovácko sa súdí aj nesúdí Slovácko sa súdí aj nesúdí Zdeněk Galuška

Pan Galuška napsal knihu ze Slovácka, kam se ráda vydávám na výlety. A také se ráda vracím k jeho humorným příběhům.

13.05.2020 5 z 5

Četla jsem kdysi dávno, v dobách mládí. Takže hodnotím podle toho. A když jde o starý Egypt, tak nemůžu jinak.

13.05.2020 5 z 5

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Václav Čtvrtek (p)

Návrat do dětství, i dětem jsem ji četla.

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Asi nejlepší část série, ale i tak se ke knihám už vracet nebudu.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Slabé, horší než Hadrový panák. Na můj vkus zbytečně brutální. K této sérii se už vracet nebudu.

13.05.2020 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Celkem dobrý začátek série, ale mohl být i lepší.

13.05.2020 3 z 5

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Kniha není špatná, ten nápad se zkaženým jídlem taky. Ale na dnešní dobu je už i lehce zastaralá. I přesto si čtyři hvězdy zaslouží.

Fantóm Opery Fantóm Opery Gaston Leroux

Ale ano, kniha nebyla špatná. Četla jsem ji už před lety. Viděla jsem i film, ten dvoudílný. Hned po revoluci jsem byla nadšená, později už ne tolik. Asi jsem dospěla?

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Divná kniha, nějak jsem jí úplně nemohla přijít na chuť. Omlouvám se všem příznivcům.

13.05.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Začátek mě moc nebavil, i když příběh stál za to a taky konec byl super. Celkově jsem byla ale hodně spokojená, proto dávám pět hvězd.

O chytré kmotře lišce O chytré kmotře lišce Josef Lada

Kniha mého dětství, chytrou kmotru lišku jsem milovala.

12.05.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od spisovatelky mám přečtené všechny knihy, které byly u nás vydány. Ale tato první je definitivně nejlepší! Klidně se k ní i časem ráda vrátím.

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Hodně dobrá kniha, skvěle popsané psycho. Tohle bylo podle mých představ, psychothrillery jsou přesně můj šálek čaje.

Cyankáli v šampaňském Cyankáli v šampaňském Agatha Christie

Asi moje úplně první detektivka od Agathy Christie, kterou jsem přečetla. A od té doby na ni a její knihy nedám dopustit.