lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Ja som tak namlsaná češtinou, že v rodnom jazyku som si to vôbec neužila. Akože fajn, ale žiadne nadšenie sa nekoná. Toto len tak príjemne plynulo do pekného konca.

03.03.2022 3 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Toto bolo veľmi fajn, osviežujúce a dobre napísané, uveriteľné. Prečítala som jedným dychom.

01.03.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Aj mne sa to páčilo,bolo to vtipné, skvelé sexuálne scény, síce koniec trochu z rýchlika,ale to sa dá odpustiť.

28.02.2022 5 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Príliš uťahané,ukecané, hlavní hrdinovia strašne tvrdohlaví, až idú na nervy. Než sa človek dočká konca,aj ho romantika prejde. :)

23.02.2022 3 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Pekné čítanie náhodou. Asi sa mi trafila do nálady a určite si prečítam ďalšie časti. Takéto série z malých miest,kde priatelia sú rodina, a kde hlavní hrdinovia nájdu lásku,to je presne pre mňa.

18.02.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

A mne sa to páčilo, taká super jednohubka na odreagovanie. Teším sa na pokračovanie.

17.02.2022 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Veľmi vydarený romantický príbeh,Daniel sa mi veľmi páčil. A Helena sa k nemu nakoniec úplne hodila, skvelý pár.

16.02.2022 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Toto sa mi až tak nepáčilo, neviem, niečo mi chýbalo.

15.02.2022 3 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Človek si o takej potrhnutej hrdinke radšej asi iba prečíta, ale možno v kútiku duše závidí takýmto nezávislým dušiam. Neviem či také veľké protiklady majú šancu na spokojný život,ale v knihách to zdá sa ide. Príjemný román.

12.02.2022 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Tiež si myslím, že to malo oveľa väčší potenciál,ale ako oddychové čítanie môže byť. Akosi tam bolo všetkého málo, mám taký pocit.

11.02.2022 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Celkom ma to bavilo, taká pekná romantika na večer.

09.02.2022 3 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Ale nebolo to zlé, takých ich je plno, pre mňa priemerná romantika.

04.02.2022 3 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Tak ťažko sa mi tento príbeh čítal, hrozné veci čo si Alice vytrpela, a prelínalo sa to so súčasnosťou. Dočítané,ale ešte dlho bude vo mne rezonovať pocit z tohto príbehu.

01.02.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Také sladké zakončenie celej série. Trochu som sa obávala, aké bude spracovanie,predsa len vek hlavných hrdinov nezapadá do série,ale bolo to príjemné čítanie.

27.01.2022 4 z 5

Jantarová pláž Jantarová pláž Ann Maxwell

Bolo to velmi fajn,vtipné dialógy a celkovo zábavné a zaujímavé čítanie.

26.01.2022 4 z 5

Blázzznivé námluvy Blázzznivé námluvy Robyn Neeley

Také príjemné čítanie s predvídateľným koncom. Krásna obálka knihy.

23.01.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Ani nie som sklamaná,lebo som popredu čakala, že to bude len taký obyčajný príbeh bez veľkých zvratov. Priemerná oddychovka.

21.01.2022 3 z 5

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Teagan Hunter

No neviem či sa mi to páčilo, vyzerá to pre mladšie vekové kategórie. A pre mňa to nemalo ten správny šmrnc. Pôsobilo to na mňa také nemastné neslané s príliš rýchlym koncom. A ani veľmi vtipné to nebolo.

18.01.2022 2 z 5

To som zase ja To som zase ja Katarína Harmatová

Celkom to ušlo, tuším sa autorkin štýl trochu zlepšuje,aj ked pár chybičiek by sa našlo,to určite.. Príbeh bol fajn, síce nad niektorými vetami som prevracala očami,ale ako oddychovka môže byť.

17.01.2022 3 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

No tak toto bolo super a musím sa priznať, že som to nečakala. A slovenská autorka, naozaj porovnateľné so zahraničnými autorkami. Prečítala som príbeh jedným dychom. Skvelé texty, dialógy, spracovanie,v rámci žánru som milo prekvapená. Len ten koniec ma trošku zaskočil, ale to vôbec neuberá na hodnotení.

16.01.2022 5 z 5