lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Taký fajn príbeh,presne sa mi trafil do vkusu. Velmi príjemné.

15.05.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Fakt som sa pobavila, bolo to fajn. Ale zo správania rodiny, celého mesta a niekedy aj hlavných hrdinov mi bolo skoro na grcanie. Tak 3,5*

23.04.2023 4 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Toto bolo veľmi zábavné a fajn. Uvidíme ďalšie diely, či si udržia kvalitu.

19.04.2023 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Bolo to zábavné, ale dočítala som po dlhšej prestávke. Akosi ma to prestalo baviť,ale chcela som to dočítať. Dosť protikladov,ale koniec fajn.

14.04.2023 3 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Dočítala som po dlhšej prestávke,akosi mi nešlo sa tým príbehom prelúskať. Akési nemastné neslané mi pripadali také dve tretiny,ku koncu sa to trochu zlepšilo.

13.03.2023 3 z 5

Španielsky ľúbostný podvod Španielsky ľúbostný podvod Elena Armas

No tak toto bola fakt dosť pomalá romantika. Keby bola trošku kratšia, neuškodilo by to. Ale koniec dobrý, všetko dobré.

05.03.2023 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Dosť dobrá séria,fakt ma bavila,dala som ju na jeden záťah.

01.03.2023 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Chcela som čítať Divokého princa, ďalšiu sériu od M. March,lebo akosi ma Mount po prvej časti prestal baviť. Lenže som sa musela k nemu vrátiť , lebo Mounta stále spomína aj v sérii Savage trilogy a nevedela som sa sústrediť. Aj keď autorka píše, že nemusíte predtým čítať Mounta, je to dobrá blbosť. Celá séria nebola zlá, ale nič až také úžasné, tentokrát nie som nadšená. Má to spád,dobre sa to číta, ale za 5 * to nie je.

24.02.2023 4 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Neviem prečo, mňa tento príbeh tak úplne za srdce nechytil,asi sa mi netrafil do správnej nálady. A ten zoznam chýb a zlých vecí ku koncu mi prišiel už trochu cez čiaru, nereálne úplne. Ale romantika fajn.

16.02.2023 3 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Veľmi fajn čítanie, sem tam trošku zvláštne výrazy,ale inak vtipné a svižné. A tie namakané telá, paráda!

02.02.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Na rozjazd dobré, tiež sa mi zdá, že sa to trochu ťahalo. Ale ja som zvedavá na tých dvoch - Arsena a Riggsa. To si nenechám ujsť.

30.01.2023 4 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Presne príbeh, aké mám rada,bolo tam všetko čo ma baví na knihách. Láska všetko prekoná. Ak budú ďalšie diely, tak sa už teším.

22.01.2023 5 z 5

Hříšný úsvit Hříšný úsvit Stephanie Laurens (p)

Nebolo to zlé, ale už si dám od Cynsterovcov prestávku. Keby neboli tí chlapi takí dokonalí krásavci, čo je nám neustále zdôrazňované :) , tak by to bolo dokonca dosť nudné. Asi si dám nejakú súčasnú romantiku.

20.01.2023 3 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Bolo to fajn a keby to nebolo tak hrozne rozvláčne,tak by som dala plný počet hviezdičiek.

09.01.2023 4 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Idem na vlne historickej romantickej erotiky, bolo to celkom fajn, oddychovka.Ale začínam rozmýšľať, že niektoré tie vzletné opisy čohokoľvek mi už trochu vadia, sú zdĺhavé a nudím sa. Dám šancu ďalšej v rade, uvidím či sa to zlepší.

08.01.2023 3 z 5

Všechno o lásce Všechno o lásce Stephanie Laurens (p)

Fajn oddychovka,super som sa odreagovala. Takéto príbehy nesklamú.

30.12.2022 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Toto bolo celkom fajn, páčilo sa mi to viac ako minulý príbeh.

25.12.2022 4 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Chcela by som vidieť takého trpezlivého chlapa. Ako už bolo spomenuté,plno nekonečných kecov, než sme sa konečne dostali nakoniec. To zdĺhavé vyšetrovanie by uspalo aj koňa. Veľmi nudné, až na pár výnimiek.

18.12.2022 3 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Vždy si rada prečítam takúto romantiku, trošku viac erotických scén, ale príbeh celkom fajn.

16.12.2022 3 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Ja som s takouto romantikou úplne spokojná. Krásny príbeh.

08.12.2022 5 z 5