lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

S láskou, Chloe S láskou, Chloe Alessandra Torre

Ešte na začiatku som si vravela, že ja tú Alessandru Torre žeriem,ale potom mi to pripadalo také hrozne jednoduché a slabé. Už som myslela, že ju odložím,ale donútila som sa dočítať. Žiadny zázrak.

12.09.2023 3 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Taká jednoduchá romantika,trochu poriadnej šťavy mi tam chýbalo. Inak to ušlo, ale aj tak bol najlepší pes Chief.

07.09.2023 3 z 5

Vše, čím pro mě jsi Vše, čím pro mě jsi Nora Welling

Celkom pekné, také kľudné,ale Nuria mi išla ku koncu na nervy, tvrdohlavá koza. Luís si prežil svoje,tomu som fandila. Uvidíme ďalší diel

02.09.2023 3 z 5

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Myslela som si, že to bude taká jednoduchá jednohubka,ale nakoniec celkom zaujímavá zápletka a pekný koniec.

29.08.2023 4 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Nečakala som, že to bude historický román,ale je svižne a vtipne napísaný, takže som celkom spokojná.

27.08.2023 4 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Celkom fajn,aj keď je hlavný hrdina prachatý, egoistický, zaspatý pubertiak,u ktorého príde k nečakanému vývoju, keď sa zamiluje. V strede nuda, až som sa nútila dočítať,ale koniec pekný, rozprávka ako hrom. Tiež som čakala nejaký super epilóg, škoda.

25.08.2023 4 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Opäť paráda, som absolútne spokojná,aj keď má kniha viac strán, bolo to skvelé. Preklad nádhera, nemám čo dodať. Ale aj tak celú dobu čakám na Luciana, dúfam, že to bude bomba.

16.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Nebolo to zlé,ale sem tam som sa nudila, stred hrozne zdĺhavý a tá akože dráma s rozchodom bola otravná. Ako oddychovka môže byť a nakoniec tie svadobné sľuby boli super.

09.08.2023 3 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Toto fakt nemá chybu,v slovenčine som si príbeh dokonale užila, čo sa mi teda dlho nestalo. Vtipné, svieže, výborné, veková kategória nad moju spokojnosť a super preklad. A tie hlášky boli skvelé. Teším sa na ďalší diel.

06.08.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Celkom pekné. Ja som spokojná.

24.07.2023 4 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Aj druhý diel super, ďalšie záhady,ale aj nejaké odpovede. Som zvedavá na pokračovanie.

10.07.2023 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Tak toto bolo super,po dlhej dobe ma nieco fakt zaujalo, výborne som sa bavila.

10.07.2023 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Veľmi pekná romantika,bavilo ma to.

19.06.2023 4 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Milé, vtipné, zábavné. Veľmi ma to bavilo, som spokojná. A veľmi dobrý preklad.

14.06.2023 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

No, keď to mám zhrnúť, tak určené určite pre mladšie ročníky, ale vcelku dobre a pútavo napísané, takže ma to bavilo.

12.06.2023 3 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Pekná, romantická oddychovka,ja som spokojná.

06.06.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Bola to jednohubka,ale naozaj vydarená. Veľmi dobre sa príbeh čítal a človek si uvedomí, že niekedy nám život dá aj druhú šancu na nápravu.

05.06.2023 5 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Dojímavý príbeh lásky matky troch sestier, ktoré k sebe opäť našli cestu v slnečnom Taliansku. Bolo to príjemné čítanie o problémoch vo vzťahoch, či v rodine a o jednej veľkej láske. Nič v živote nie je čiernobiele, to je pravda.

29.05.2023 4 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Taká sladká romanca pre ženy, tiež si myslím že dosť nereálna, ale tie krémy a zákusky by som ochutnala. Inak sa to veľmi dobre čítalo. Som rada za pekný koniec.

24.05.2023 4 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Pre mňa skvelé, krásny, potetovaný chlap s ťažkou minulosťou a detstvom a ja som hotová. Presne ako ušité pre mňa. Ešte ten sladký záver, nemám čo vytknúť a zostáva vo mne príjemný pocit z tohto príbehu.

15.05.2023 5 z 5