Lusa Lusa komentáře u knih

Vyměním tělo, Zn.: Čestně vrátím Vyměním tělo, Zn.: Čestně vrátím Robert Sheckley

Název a anotace mě velice zaujali, ale knihu jsem musela odložit a jenom kvůli čtenářské výzvě jsem se k ní vrátila. No za mě nepochopitelný guláš různých situací a míst, takže nakonec moc nezaujalo.

25.03.2021 2 z 5

Původně jsem se mi do čtení moc nechtělo, ale bylo mi doporučeno, že Analfabetka je ještě lepší než 100 stařík. A dobře jsem udělala, tolik jsem se u knížky ještě nenasmála, opravdu čtivé, zábavné a prostě skvělé.

20.03.2021 5 z 5

Obavy komisaře Maigreta Obavy komisaře Maigreta Georges Simenon

Sice starší detektivka ale velice čtivá se zajímavými příběhy.

15.03.2021 5 z 5

Zábavný příběh u kterého jsem se velice dobře pobavila, není to sice můj šálek kávy, ale pro mě docela oddychovka. Uvidíme jestli si přečtu i něco dalšího od Jonassona.

14.03.2021 4 z 5

Jak mi zvířata mluvila do života Jak mi zvířata mluvila do života Jenny Nowak (p)

U pasáží ze ZOO jsem se upřímně bavila a i nahlas smála, prostřední část, i když to bylo napsané vtipně, mě prostě neoslovila, asi mě štvaly okolnosti a doba za kterých autorka popisovala svůj život na vesnici v pohraničí. Ale jinak jsem se opravdu pobavila.

10.03.2021 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Kay Hooper

Takový oddechovka, ano docela jsem se pobavila, ale od začátku je přece jasné, jak to skončí.

06.03.2021 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Erin Hunter

Tak tenhle díl jsem dala skoro na jeden zátah, prostě jsem musela vědět, jak to celé skončí a musím říct, že jsem nadšená, opět zajímavé, napínavé a dojemné, uvidíme jak se celý příběh posune nakonec dál.

28.02.2021 5 z 5

Východ měsíce Východ měsíce Erin Hunter

Druhý díl opravdu napínavý a zajímavý, pomalu se to začíná rozjíždět.

27.02.2021 5 z 5

Půlnoc Půlnoc Erin Hunter

První série mě bavila hodně, takže jsem musela sáhnout i po druhé sérii, zatím se to rozjíždí, ale stále čtivé a zajímavé.

24.02.2021 5 z 5

Poslední jednorožec (komiks) Poslední jednorožec (komiks) Peter S. Beagle (p)

Viděla jsem animovaný film když jsem byla malá, upřímně jsem si z něho moc nepamatovala a možná jsem ho ani nepochopila. Když jsem viděla komiks prostě jsem si ho z nostalgie musela přečít. Kresba úžasná a po letech jsem ten příběh konečně pochopila :)

20.02.2021 5 z 5

Český král Karel Český král Karel Alexej Pludek

Docela poutavý životopis jedné z našich nejvýznamnější osobností

14.02.2021 4 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Erin Hunter

Trochu jsem čekala jiný průběh závěrečné bitvy, ale byl to dobrý příběh a já jsem ráda, že jsem kočičí válečníky začala číst.

05.02.2021 5 z 5

Nebezpečná stezka Nebezpečná stezka Erin Hunter

Opět od začátku do konce napínavé, čtivé a dojemné.

03.02.2021 5 z 5

Bouře přichází Bouře přichází Erin Hunter

Tak tohle byla zatím nejnapínavější kniha z celé série, čtivá od začátku až do hořkého konce.

31.01.2021 5 z 5

Les plný tajemství Les plný tajemství Erin Hunter

asi zatím nejnapínavější díl, opravdu skvělé a náramně čtivé.

30.01.2021 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Erin Hunter

Je to čtivé a napínavé takže musím pokračovat ve čtení jsem zvědavá, jak tohle nakonec dopadne.

27.01.2021 5 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Primární skupinou budou asi děti, ale to opravdu čtivé i pro starší i dospělé XD.

24.01.2021 5 z 5

Smrt kriminalisty Smrt kriminalisty P. D. James (p)

Je vidět, že to je starší detektivka, takže spíše taková oddechovka.

21.01.2021

Střední je peklo Střední je peklo Jordie Bellaire

Chvíle nostalgie mě úplně ovládla, když jsem ten komiks uviděla, a prostě jsem ho musela mít, protože ten seriál jsem prostě měla ráda. Komiks je přece jenom z naší doby a musím říci, že mě přece jenom zaujal. Takže za mě ano, pokračuji.

12.01.2021 5 z 5

Jedenadvacet detektivů Jedenadvacet detektivů * antologie

Kdy jindy číst 21 detektivů, než v roce 21. Ne určitě jsem to takhle neplánovala, ale knížka se mi hodila do výzvy, tak jsem po ní šahla. Anatologie hodnotím pozitivně, je jasné, že to jsou starší detektivky, je to úplně něco jiného, než vychází dneska, ale i když jsem znala jenom 4 detektivy, byla celá anagologie pro mě zajímavá a dobře se četla.

11.01.2021 5 z 5