Rozbřesk

Rozbřesk https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458790/bmid_rozbresk-lvB-458790.jpg 4 35 7

Nebezpečí vystrkuje drápy. Kočičí válečníci v třetím pokračování druhé série. Domov všech čtyř kočičích klanů čelí zničujícímu nebezpečí. Nejen že les postupně propadá zkáze, ale také se začínají ztrácet kočky. Výprava několika vyvolených, která se vrací zpět bez Pírky, přináší mrazivou zprávu: klany musejí z lesa odejít, jinak nikdo z nich nepřežije. Jenže kde naleznou nový domov? Dočkají se znamení od Hvězdného klanu? A dokážou co nejrychleji najít své pohřešované válečníky? Pokud ne, hrozí, že je ztratí navždy…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Dawn , 2005

E-liška2013
02.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Moc pěkná knížka , bylo mi líto Kouřotlapky a když nebyl z Hromového Klanu

chrudas
09.01.2022 5 z 5

Opět skvělá kniha

Knihomolka223
02.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Páni, to bylo neuvěřitelně napínavé! Jsem hrozně zvědavá na nové území klanů. Dost lituju Hroma a pak je tu samozřejmě Vranipírko. Nemůžu se dočkat, až vydají další díl. Snad v září?

6591
13.04.2021 2 z 5

Tento díl mě moc nezaujal, ke konci to bylo už lepší. Tuto sérii mám radši než první, ale tato kniha nebyla tak dobrá jak ti předchozí.

Lusa
28.02.2021 5 z 5

Tak tenhle díl jsem dala skoro na jeden zátah, prostě jsem musela vědět, jak to celé skončí a musím říct, že jsem nadšená, opět zajímavé, napínavé a dojemné, uvidíme jak se celý příběh posune nakonec dál.

Netopýr_5
16.01.2021 5 z 5

Kniha, která mi opět připomněla, že i tato série je prostě úžasná... Na další díl se těším tak, že uvažuji o čtení originálu v angličtině. Albatros to vydává strašně pomalu... Počítám, že 4. díl bude až v srpnu ????.

Dorota09
13.01.2021 5 z 5

Tenhle díl mi přišel lepší než ty předchozí. I když konec mi přišel trochu uspěchaný.Už se těším na další díl.