Lucy81 Lucy81 komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Knihu bych jako horor nezařadila. Ale to mě nevadí. Četla se mi velice dobře od začátku do konce, byla zajímavá a měla příběh.

07.08.2022 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

co díl, tím víc se mi líbí, všechny 4díly jsem přečetla během pár dní, teď mě mrzí, že nejsou přeloženy další :(
A konec byl, tak zajímavý, i když jsem si to myslela, s tím bytem :)

15.10.2017 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Na první díl jsem narazila náhodou, šla jsem do knihkupectví a ve slevovém koutku jej našla, zaujala mě anotace, tak jsem knihu koupila a nelitovala toho, skvělé čtení, ani jsem nevěděla, že to bude série, tak jsem se začala po přečtení shánět po druhém díle a hned si jej objednala, přečteno jedním dechem....

13.10.2017 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

tak tato série je skvělá, dlouho mě nic tak nezaujalo a opravdu nepobavilo, skvělé hlášky, nenapravitelná Charley Davidsonová, skvělá kamarádka Cookie a neodolatelný sexy Reyese...co díl, tak jen lepší, jsem celá nesvá, že nemám po ruce čtvrtý díl

13.10.2017 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Velice příjemné čtení, ale rozhodně bych jej nezařadila do kategorie thriller. Detektivka s erotickým nádechem, to ano. Každopádně se moc těším, až si přečtu další díly.

09.10.2017 4 z 5

Život je hostina Život je hostina Nigella Lawson

Velice krásné a zajímavé recepty. Jsem ráda, že jsem si knihu pořídila a navíc za příjemnou cenu.

20.06.2017 5 z 5

Sherlock Sherlock Guy Adams

Velmi pěkně zpracována kniha. Jsou zde postřehy z 1 a 2 série, srovnání knihy a filmu, vtipné poznámky Sherlocka a Johna (docela jsem se nasmála) a spoustu dalšího nejen pro fanoušky.
Jen doufám, že bude pokračování této knihy s dalšími sériemi.

20.07.2016 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Velice příjemně napsaná kniha. Akorát ten konec mě docela mrzel, možná že zůstal otevřený pro nové pokračování...

11.03.2014 4 z 5

Kniha se velmi příjemně četla, opravdu mě zaujala svým příběhem a postavami příběhu. Opravdu krásné čtení.

03.03.2014 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Kniha mě opravdu velice zaujala. Začátek byl sice takový průměrný, ale pak se příběh rozvinul, že jsem knihu nedokázala odložit. Opravdu krásně napsaný příběh, který vezme za srdce. Konec mi připadal takový otevřený...takže bych byla ráda za pokračování.

19.01.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Tak knihu jsem četla jedním dechem, až mi bylo líto, když jsem ji přečetla. Každopádně je moc podařená, mě se zdá rozhodně lepší než Ztracený symbol, který si budu muset asi ještě znovu přečíst, možná mu pak příjdu více na chuť.

05.10.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem začala číst, ale zatím mě moc neuchvátila, tak jsem ji odložila, uvidím možná se k ní vrátím.

09.08.2013

Krátky druhý život Bree Tannerovej Krátky druhý život Bree Tannerovej Stephenie Meyer

Takový dodatek k části ságy Stmívání, ale na druhou stranu opravdu vydařený. Doporučuji přečíst.

09.08.2013 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Doporučuji! Kniha se čte jedním dechem. Nemohu se dočkat pokračování...

06.08.2013 5 z 5

Mumie Mumie Max Allan Collins

Opravdu dobře napsáno, lze srovnat knihu a film.

03.08.2013