Život je hostina

Královna gastronomie představuje pohoštění pro církevní svátky, ale také recepty na oslavu narozenin, nového zaměstnání, rodinného výročí nebo svatby. Všichni přece toužíme posadit se ke stolu s rodinou či přáteli, abychom s pocitem spokojenosti společně pojedli. Vychutnejte si jídla, která oslavují život na Den díkůvzdání, Vánoce, Nový rok, Valentýna, Velikonoce, pesach, připravte si hostinu gruzínskou i benátskou, půlnoční hody nebo svatební pokrmy, něco na Halloween či chanuku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139161/zivot-je-hostina-139161.jpg 4.617
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno · Ikar (ČR)

Feast

Kniha Život je hostina

adorjas
13.10.2017

Ďalšia z Nigelliných bohovských kníh- jedlá výdatné, sýte, mastné, nezdravé, vynikajúce. Ale, chýbajú mi tam fotky ku každému jedlu, neviem ako vy, ale potrebujem jesť aj očami a mrzí ma, že používa toľko veľa nedostupných surovín u nás (v jej ostatných knihách sa vyskytovali tiež). Určite recepty upravím podľa našej geografickej šírky. Inak kladne hodnotím tematickosť každej hostiny, a teším sa, až nejakú usporiadam aj ja doma.

Lucy81
20.06.2017

Velice krásné a zajímavé recepty. Jsem ráda, že jsem si knihu pořídila a navíc za příjemnou cenu.

bookcase
23.08.2015

Nigella umí polechtat chuťové buňky. Některé ingredience je asi těžší sehnat, ale i tak myslím, že se spousta receptů dá připravit. I přizpůsobit.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Nigella Lawson
britská, 1960

Kniha Život je hostina je v